Denta-line Anna Dąbkowska

Czy to Twoja firma?

Denta-line Anna Dąbkowska praca

Babice Nowe

Witaj w Denta-Line Dąbkowscy, naszej klinice stomatologicznej, która od 15 lat z pasją dba o zdrowie i uśmiechy naszych pacjentów. Nasza siedziba mieści się w malowniczym Babice Nowe, gdzie każdego dnia witamy osoby szukające profesjonalnej opieki stomatologicznej oraz troski o piękno.

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach stomatologicznych, a nasze doświadczenie pozwala nam na świadczenie pomocy na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z tego, że możemy korzystać z najnowszych technologii, co w połączeniu z holistycznym podejściem do każdego pacjenta, pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających oczekiwań.

Nasza oferta to nie tylko stomatologia. Rozumiemy, że piękny uśmiech to także zdrowa i młoda skóra, dlatego w naszej klinice znajdziesz również szeroki zakres usług z dziedziny medycyny estetycznej twarzy. Od mezoterapii igłowej, przez zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, aż po wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym – wszystko to wykonujemy z dbałością o najdrobniejsze detale.

Nie zapominamy również o ważności profilaktyki i edukacji. Dlatego nasza oferta obejmuje również diagnostykę radiologiczną, fizjoterapię oraz logopedię. Wierzymy, że zdrowie to nie tylko brak dolegliwości, ale także harmonia i zdolność do cieszenia się życiem bez ograniczeń.

Nasi lekarze to zespół nieustannie szkolących się specjalistów, którzy swoją wiedzą i umiejętnościami zapewniają leczenie na światowym poziomie. To dzięki ich zaangażowaniu możemy oferować usługi, które nie tylko leczą, ale także edukują i inspirują do dbania o zdrowie na co dzień.

W Denta-Line Dąbkowscy rozumiemy, że każdy pacjent jest wyjątkowy. Dlatego nasze podejście jest zawsze indywidualne, a leczenie dostosowane do osobistych potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy do doświadczenia opieki, która łączy w sobie fachowość, nowoczesność i serdeczną atmosferę. Bo przecież piękny uśmiech to taki, który pojawia się bez wysiłku. Zapraszamy do naszej kliniki – miejsca, gdzie profesjonalizm spotyka się z troską o Ciebie.

Denta-line Anna Dąbkowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Denta-line Anna Dąbkowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Denta-line Anna Dąbkowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Denta-line Anna Dąbkowska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kobyłka
  3. Lublin
  4. Radzymin
  5. Rzeszów
  6. Bielsko-Biała
  7. Ozarów Mazowiecki
  8. Bydgoszcz
  9. Wrocław
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Denta-line Anna Dąbkowska - oferty archiwalne

  • Zatrudnimy Asystentkę stomatologiczną

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Do naszej przychodni w Babicach Nowych poszukujemy asystentki stomatologicznej (lub asystenata).

      Zakres obowiązków

      Asystentka stomatologicznej odpowiada za przygotowywanie gabinetu i pacjenta do zabiegu, aktywną asystę lekarzowi stomatologowi w trakcie zabiegów oraz sterylizację narzędzi po wizycie.

      W przypadku posiadania dyplomu higienistki stomatologicznej możliwe jest podzielenie grafika na pracę asystentki oraz higienistki.

      Wymagania

      • 2 lata doświadczenia w pracy w gabinecie stomatologicznym

      • Doświadczenie w pracy na 4 ręce

      • Odpowiedzialność, sumienność i rzetelność

      • Kultura osobista, komunikatywność

      • Dyspozycyjność

      • Umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Pracę w zgranym zespole
      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
      • Elastyczny grafik pracy
      • Możliwość rozwoju
      • Szkolenia

Pracodawcy w Babicach Nowych