Czy to Twoja firma?

BAKERY MASTER sp. z o.o. praca

Wieliczka

Witajcie w świecie Bakery Master, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a smak domowego pieczywa spotyka się z troską o naszą planetę. Nasza piekarnia, położona w malowniczym Wieliczce, od 2021 roku tworzy historię, piekąc chleb, który nie tylko smakuje wyjątkowo, ale i jest wyrazem naszej pasji do ekologii.


Jako piekarnia rekomendowana przez Stowarzyszenie Polska Ekologia, jesteśmy dumni, że nasze produkty – od świeżego pieczywa po wyroby ciastkarskie – są synonimem jakości i naturalności. Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska przejawia się w każdym aspekcie działalności. Posiadamy własną elektrownię fotowoltaiczną, która zasila nasze maszyny w zieloną energię, a nasze sklepy wyposażone są w zaawansowane systemy wentylacji z filtrami przeciw wirusowym i UV, zapewniając bezpieczeństwo zarówno klientom, jak i pracownikom.

W BAKERY MASTER wierzymy, że dobre pieczywo to podstawa. Dlatego każdego dnia wyrabiamy nasze wyroby z najlepszych, naturalnych składników, dbając o to, by smakowały jak te z domowego wypieku. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w jakość i innowacje przekłada się na wyjątkowe doświadczenia smakowe naszych klientów.

Ponadto, nasza pozycja na rynku jest wyrazem zaufania, jakim obdarzają nas konsumenci. Nasze pieczywo to nie tylko produkt, to filozofia zdrowego stylu życia, którą chcemy dzielić z każdym, kto pragnie żyć w zgodzie z naturą.

Zapraszamy Was do dołączenia do naszej społeczności miłośników prawdziwego, ekologicznego pieczywa. Odkryjcie z nami smak, który ma moc zmieniania świata na lepsze, bo w BAKERY MASTER każdy bochenek jest pieczony z myślą o przyszłości naszej planety.

BAKERY MASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Piekarz Wieliczka
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy BAKERY MASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BAKERY MASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa BAKERY MASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
BAKERY MASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Wieliczka

Data aktualizacji: 01.05.2024

Pracodawcy w Wieliczce