EISBERG

Czy to Twoja firma?

EISBERG praca

Legnica

Jesteśmy EISBERG legnica – Twoim zaufanym producentem sałatek typu Convenience, który od 1992 roku nieustannie podbija serca smakoszy w Europie Środkowej i Wschodniej. Nasza historia zaczyna się w malowniczym Legnicy, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy produkty, które nie tylko zachwycają smakiem, ale i są wyrazem troski o zdrowie naszych klientów.

Jako lider na rynku, oferujemy szeroką gamę świeżych i smacznych mieszanków sałat, które codziennie trafiają na stoły w Polsce, Niemczech, Czechach i na Słowacji. Jesteśmy dumni, że jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek innowacyjny produkt – Kid’s Salad, sałatę stworzoną z myślą o najmłodszych. To właśnie innowacyjność i nieustanne dążenie do doskonałości wyróżniają nas w branży.

Zatrudniamy ponad 100 wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w tworzenie produktów najwyższej jakości. Nasza lokalizacja w Legnicy to nie tylko malownicze krajobrazy, ale przede wszystkim strategiczne położenie, które sprzyja szybkiemu rozwojowi i ekspansji naszych rynków zbytu.

W EISBERG legnica wierzymy, że sukces tkwi w dbałości o detale i ciągłym rozwoju. Nasze produkty to połączenie tradycji z nowoczesnością, co pozwala nam nie tylko zaspokajać potrzeby naszych klientów, ale także wyznaczać nowe trendy w branży zdrowej żywności.

Zapraszamy do świata EISBERG legnica, gdzie smak, świeżość i jakość idą w parze z innowacyjnością i odpowiedzialnością. Razem tworzymy historię pełną zieleni i zdrowia na Twoim talerzu.

EISBERG najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport bhp / ochrona środowiska praca fizyczna księgowość / ekonomia

Oferty pracy EISBERG

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EISBERG

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EISBERG

Siedziba główna

EISBERG poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
EISBERG
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Legnica
  4. Poznań
  5. Gdańsk
  6. Jarocin
  7. Zielona Góra
  8. Bydgoszcz
  9. Szamotuły
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca EISBERG - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

    EISBERG
    • Legnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Eisberg od 30 lat dostarcza mixy sałat zarówno dla sprzedaży detalicznej, jak też na zamówienia wiodących sieci restauracyjnych w Polsce. Ze względu na ciągły rozwój i poszerzanie zasięgu rynkowego otwieramy nowe kierunki rekrutacji.

      W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty ds. BHP i ochrony środowiska.

      Zakres obowiązków

      • Koordynowanie zadaniami wynikającymi z aktualnych przepisów dot. BHP (m.in. prowadzenie szkoleń wstępnych, przygotowywanie ocen ryzyka zawodowego, przeprowadzanie instruktaży stanowiskowych dla pracowników oraz podwykonawców);
      • Kontrola, ocena i doradztwo w zakresie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP oraz ppoż.;
      • Nadzór nad przestrzeganiem wymagań wynikających z obowiązujących przepisów ochrony środowiska;
      • Nadzór nad badaniami i pomiarami czynników szkodliwych dla zdrowia;
      • Zarządzanie odzieżą ochronną, ŚOI, środkami chemicznymi;
      • Koordynacja postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji;
      • Koordynowanie projektów związanych ze zrównoważonym rozwojem;
      • Opracowanie i wdrażanie standardów związanych z poprawą warunków BHP, ppoż. oraz z ochroną środowiska, w tym udział w podejmowaniu decyzji o zmianach w standardach;
      • Koordynowanie pracą członków innych zespołów we wdrażaniu i utrzymaniu standardów BHP, ppoż. i ochrony środowiska;
      • Aktywne działania mające na celu budowanie świadomości w obszarze BHP, ppoż., ochrony środowiska w miejscu pracy;
      • Analiza nowych projektów i inwestycji pod względem wpływu na BHP, ppoż., środowisko oraz udział w procesie decyzyjnym i odbiorze maszyn;
      • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP, ppoż. i ochrony środowiska;
      • Przeprowadzanie codziennych kontroli warunków pracy, okresowych audytów wewnętrznych;
      • Udział w audytach zewnętrznych oraz kontrolach urzędowych;
      • Przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji w obszarze BHP, ppoż. i ochrony środowiska, wynikające z aktualnych przepisów prawnych oraz wewnętrznych procedur;
      • Udział w opracowaniu budżetu.

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat. B;
      • Wykształcenie kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP;
      • Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze BHP w firmie produkcyjnej;
      • Bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska;
      • Znajomość języka angielskiego;
      • Zaangażowanie i inicjatywa;
      • Kompetencje negocjacyjne oraz umiejętności dyplomatyczne.

      Oferujemy

      • Pracę w międzynarodowej firmie;
      • Dalszy rozwój zawodowy w oparciu o wystandaryzowane matryce kompetencji;
      • Adekwatne do poziomu kompetencji wynagrodzenie za pracę;
      • System premiowy;
      • Dodatkowe benefity: luxmed, multisport;
      • Świadczenia z ZFŚS.

Pracodawcy w Legnicy