Czy to Twoja firma?

Gabriela Stokłosa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EFEKT praca

Imielin

Od ponad dwóch dekad, nasza firma, Gabriela Stokłosa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Efekt", z dumą działa w sercu śląskiego Imielina, dostarczając naszym klientom niezawodne i precyzyjnie wykonane zabudowy nadwozi samochodowych. Rozpoczęliśmy naszą przygodę w 1997 roku, kierując się pasją do motoryzacji i ciągłym dążeniem do doskonałości.

Specjalizujemy się w tworzeniu zabudów do czyszczenia kanalizacji, skrzyniowych, typu bramowiec, asenizacyjnych, ciśnieniowych, a także w kompleksowej przebudowie nadwozi samochodów ciężarowych. Nasze produkty są wynikiem wieloletniego doświadczenia i głębokiej wiedzy, co pozwala nam na realizację projektów z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

W naszej pracy kierujemy się przekonaniem, że tylko najwyższa jakość i precyzja mogą zapewnić trwałość i niezawodność, której oczekują nasi klienci. Dlatego też każda zabudowa jest dla nas nie tylko produktem, ale przede wszystkim świadectwem naszego zaangażowania i profesjonalizmu.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, jesteśmy przekonani o sile naszych lokalnych korzeni i specjalistycznej oferty, która przemawia do szerokiego grona odbiorców. Nasze usługi instalowania maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia są dodatkowym atutem, który pozwala nam na wszechstronne odpowiadanie na potrzeby naszych klientów.

W "Efekcie" każdy projekt jest traktowany indywidualnie, a każde wyzwanie przyjmujemy z otwartością i gotowością do znalezienia najlepszego rozwiązania. Jesteśmy dumni z naszej historii i tego, co udało nam się osiągnąć, ale to przyszłość nas najbardziej ekscytuje. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i umiejętnościom.

Gabriela Stokłosa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EFEKT najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Gabriela Stokłosa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EFEKT

Praca alert - powiadomienia

Praca Gabriela Stokłosa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EFEKT

  • Kierowca samochodu asenizacyjnego

    Gabriela Stokłosa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EFEKT
    • Chełm Śląski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Spawacz metodą mig-mag

    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Gabriela Stokłosa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EFEKT poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Gabriela Stokłosa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EFEKT - oferty archiwalne

  • Kierowca pojazdów komunalnych

    • Zakres obowiązków

      Kierowanie i obsługa pojazdów komunalnych -asenizacyjnych, hakowców

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe. Kwalifikacja wstępna dla prawo jazdy kat. C. Doświadczenie zawodowe 2 lata.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Imielinie