Patryk Garbazik

Czy to Twoja firma?

Patryk Garbazik praca

Szczecin

Patryk Garbazik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
ubezpieczenia

Oferty pracy Patryk Garbazik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Patryk Garbazik

Mapa Patryk Garbazik

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdynia
  2. Szczecin
  3. Bielsko-Biała
  4. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Patryk Garbazik - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel PZU Życie SA

    • Szczecin
    • kontrakt b2b
    • dodatkowa/dorywcza
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 000-12 000 zł / mies.
    • Przedstawiciel PZU Życie SA jest stanowiskiem doradczym w zakresie ubezpieczeń osobowych.

      Praca pozwala na zarządzanie własnym czasem pracy - zdalnie/hybrydowo lub stacjonarnie w biurze.
      Bez górnego limitu finansowego, wysokie prowizje.
      Wynagrodzenie składa się z podstawy 5.000 zł brutto + prowizji bieżącej za każde działanie sprzedażowe + premie kwartalne.

      Zapraszam do kontaktu osoby również bez doświadczenia w sprzedaży. Nauczymy zawodu :)

      Zakres obowiązków

      • pozyskiwanie nowych klientów MSP (małe/średnie przedsiębiorstwa) oraz klientów indywidualnych

      • profesjonalne doradztwo w zakresie ubezpieczeń indywidualnych, medycznych i grupowych

      Wymagania

      • wykształcenie min. średnie
      • umiejętność pracy na celach sprzedażowych
      • gotowość do uruchomienia działalności gospodarczej

      Oferujemy

      • podstawę wynagrodzenia
      • premie kwartalne
      • prowizje za każde działanie sprzedażowe
      • biuro/wizytówki/materiały reklamowe/narzędzia pracy
      • benefity

Pracodawcy w Szczecinie