Czy to Twoja firma?

BANK SPÓŁDZIELCZY W ŁAŃCUCIE praca

Łańcut

Jesteśmy Bankiem Spółdzielczym w Łańcucie – instytucją z ponad stuletnią tradycją, która nieprzerwanie od 1913 roku wspiera lokalną społeczność. Nasze korzenie sięgają głęboko historii, a nasza działalność rozpoczęła się w czasach, gdy bankowość była jeszcze w powijakach. Od tamtego czasu nieustannie ewoluujemy, dostosowując się do zmieniającego się świata, ale zawsze pozostając wierni naszym wartościom i misji.

Nasze usługi bankowe i finansowe są skrojone na miarę potrzeb mieszkańców lokalnego rynku. Rozumiemy, że bliskość i znajomość lokalnej społeczności to nasz największy atut, który pozwala na podejmowanie trafnych decyzji i minimalizowanie ryzyka. Jesteśmy dumni z tego, że jako bank spółdzielczy, jesteśmy w stu procentach polscy, a naszą siłą są nasi członkowie – mieszkańcy terenu naszego działania.

Misja, którą kierujemy się w naszej codziennej pracy, to efektywne, kompleksowe i profesjonalne zaspokajanie potrzeb bankowych i finansowych naszych właścicieli i klientów. Bezpieczeństwo zgromadzonych depozytów jest dla nas priorytetem, a nasze zaangażowanie w rozwój gospodarczy lokalnego środowiska jest niezachwiane.

Stawiamy na innowacje i nowoczesne rozwiązania, które pozwalają nam sprostać wyzwaniom nowoczesnej bankowości. Nasze usługi doradcze i wsparcie techniczne w zakresie cyberbezpieczeństwa są wyrazem troski o bezpieczeństwo finansowe naszych klientów. Wspólnie z Systemem Ochrony w Zrzeszeniu BPS dbamy o to, aby każda transakcja była bezpieczna i niezawodna.

Nasza stabilność finansowa, potwierdzona 60-procentową nadwyżką depozytów nad kredytami, jest fundamentem, na którym budujemy przyszłość naszego Banku. To właśnie stabilność i zaufanie, jakim nas obdarzacie, pozwalają nam patrzeć w przyszłość z optymizmem.

W Banku Spółdzielczym w Łańcucie łączymy tradycję z nowoczesnością, a nasze zaangażowanie w rozwój lokalnej społeczności jest niezmiennie silne. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów i członków. Razem możemy więcej!

BANK SPÓŁDZIELCZY W ŁAŃCUCIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy BANK SPÓŁDZIELCZY W ŁAŃCUCIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BANK SPÓŁDZIELCZY W ŁAŃCUCIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BANK SPÓŁDZIELCZY W ŁAŃCUCIE

Siedziba główna

Oddział Białobrzegi

Oddział Gać

Punkt Obsługi Klienta w Albigowej

Punkt Obsługi Klienta w Handzlówce

Punkt Obsługi Klienta w Kosinie

Punkt Obsługi Klienta w Kraczkowej

Filia Podzwierzyniec

Praca BANK SPÓŁDZIELCZY W ŁAŃCUCIE - oferty archiwalne

  • Doradca klienta,email: sekretariat@bslancut.pl

    BANK SPÓŁDZIELCZY W ŁAŃCUCIE
    • Łańcut
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klientów banku

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: PAKIET OFFICE
      • Inne wymagania: staż pracy mile widziany ,email: sekretariat@bslancut.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łańcucie