CoolSchool

Czy to Twoja firma?

CoolSchool praca

Łańcut

Witajcie w CoolSchool Łańcut, miejscu, gdzie pasja do języków obcych łączy się z innowacyjnym podejściem do edukacji. Nasza historia zaczęła się 1 października 2007 roku, kiedy to postanowiliśmy otworzyć drzwi naszej szkoły dla wszystkich, którzy pragną odkrywać świat poprzez naukę języków. Znajdujecie nas w przyjaznych progach Szkoły Podstawowej nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego, gdzie każdego dnia dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Specjalizujemy się w nauczaniu języków obcych, oferując kursy dostosowane do potrzeb uczniów w każdym wieku. Od maluchów, które stawiają pierwsze kroki w świecie angielskiego, po dorosłych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności językowe. Nasze kursy są nie tylko skuteczne, ale i pełne radości z nauki. Przygotowujemy również naszych uczniów do ważnych egzaminów – ósmoklasisty i matury, zapewniając im solidne fundamenty i pewność siebie.

W CoolSchool stawiamy na jakość i indywidualne podejście. Dzięki małym grupom, każdy uczestnik kursu może liczyć na osobistą uwagę i wsparcie naszych wykwalifikowanych lektorów. Rozumiemy, że każdy uczący się jest inny, dlatego oferujemy bezpłatne konsultacje, które pomagają dostosować metody nauczania do indywidualnych potrzeb. Nasza diagnoza szkolna to innowacyjny system oceniania, który pozwala na śledzenie postępów i efektywniejsze planowanie dalszej nauki.

Za sterami CoolSchool stoi Beata Pacia, metodyk z wykształceniem wyższym w zakresie filologii angielskiej. Jej wiedza i doświadczenie są fundamentem, na którym budujemy naszą markę. To dzięki jej zaangażowaniu i pasji możemy oferować kursy na najwyższym poziomie.

W CoolSchool wierzymy, że nauka języka to podróż, która nigdy się nie kończy. To ciągłe odkrywanie, eksplorowanie i rozwijanie siebie. Zapraszamy Was do wspólnego pisania tej historii – historii sukcesów, przyjaźni i nieustającego rozwoju. Dołączcie do naszej społeczności, gdzie każdy znajdzie miejsce dla siebie i swoich językowych ambicji.

CoolSchool najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Łańcut
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy CoolSchool

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CoolSchool

Mapa CoolSchool

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
CoolSchool
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gliwice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CoolSchool - oferty archiwalne

  • Lektor języka angielskiego

    CoolSchool
    • Łańcut
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Lubisz uczyć języka angielskiego i szukasz pracy jako lektor? Dołącz do nas! :)
      Praca w oparciu o umowę zlecenie / umowę o pracę.
      Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

      Zakres obowiązków

      • przygotowanie i prowadzenie zajęć.

      Wymagania

      • wykształcenie (kierunek nauczycielski lub filologia angielska).

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • pracę w małych grupach,
      • wsparcie metodyczno-dydaktyczne,
      • materiały niezbędne do pracy.

Pracodawcy w Łańcucie