Czy to Twoja firma?

DOM RESTAURACYJNY MORANDO sp. z o.o. praca

Zamość

Witajcie w Domu Restauracyjnym Morando, gdzie pasja do smaku i tradycji kulinarnych Zamościa łączy się z nowoczesnym podejściem do gastronomii. Nasze korzenie sięgają głęboko w wieloletnią historię, co pozwoliło nam zrozumieć potrzeby naszych Gości i dostosować do nich naszą ofertę.

Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Was do naszych przestrzeni - od eleganckich restauracji po przytulne hotele, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza specjalność to nie tylko wykwintne dania, ale również szeroki wybór napojów, od orzeźwiających bezalkoholowych po wyselekcjonowane alkohole. Wierzymy, że każdy posiłek to doświadczenie, które powinno dostarczać radości wszystkim zmysłom.

Rozumiemy również, jak ważne są wydarzenia i spotkania, dlatego z radością oferujemy usługi kateringowe, które dostarczają smak Morando w wybrane przez Was miejsca. Nasze doświadczenie pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, tworząc niezapomniane chwile podczas każdej uroczystości.

Jakość i zadowolenie Gości to dla nas priorytet, dlatego ciągle doskonalimy nasze umiejętności i poszerzamy ofertę, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nasza stabilność finansowa jest fundamentem, który pozwala nam rozwijać się i nieustannie podnosić standardy naszych usług.

Zapraszamy do Domu Restauracyjnego Morando, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy posiłek staje się wyjątkowym doświadczeniem. Czekamy na Was w Zamościu, aby razem celebrować smak i jakość.

DOM RESTAURACYJNY MORANDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy DOM RESTAURACYJNY MORANDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca DOM RESTAURACYJNY MORANDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Pomoc kuchenna

    DOM RESTAURACYJNY MORANDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Zamość
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Kelner

    • Zamość
    Dodana

Mapa DOM RESTAURACYJNY MORANDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

DOM RESTAURACYJNY MORANDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca DOM RESTAURACYJNY MORANDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Szef kuchni

    • Zamość
    • Zakres obowiązków

      Zarządzanie personelem, organizacja zaopatrzenia restauracji, nadzór nad jakością serwowanych dań, tworzenie menu restauracji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: dobra organizacja pracy, umiejętności kulinarne, komunikatywność
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia

    • Zamość

      Ręcznie i mechanicznie mycie naczyń, sztućców, garnków, patelni i innych akcesoriów kuchennych, stałe uzupełnianie ich i udostępniania osobom pracującym na kuchni, sprzątanie kuchni oraz części jadalnej, przyjmowanie dostaw, przenoszenie ich do odpowiednich pomieszczeń, wynoszenie odpadów itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: osoba dokładna, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

Pracodawcy w Zamościu