Czy to Twoja firma?

Salon Optyczny Nasze Okulary praca

Bytom

Witajcie w Salonie Optycznym Nasze Okulary, zlokalizowanym w sercu Bytomia, gdzie nasza pasja do poprawy jakości widzenia łączy się z miłością do estetyki i precyzji. Jako specjaliści w dziedzinie optyki, jesteśmy dumni, że możemy oferować Państwu szeroki wachlarz szkieł okularowych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta to nie tylko klasyczne szkła jednoogniskowe, ale również innowacyjne rozwiązania takie jak szkła dwuogniskowe, progresywne, biurowe, czy relaksacyjne. Rozumiemy, jak ważna jest wygoda i komfort podczas codziennych aktywności, dlatego też oferujemy okulary do pracy przy monitorze, dla kierowców, a także dla osób aktywnie uprawiających sport. Dla tych, którzy cenią sobie komfort i styl, proponujemy szkła indeksowane – cieńsze i lżejsze, które nawet przy dużych mocach zachowują elegancki wygląd.

Zdajemy sobie sprawę, że każde oczy są inne, dlatego nasze szkła dostępne są w różnych wariantach: bezbarwnych, fotochromowych, polaryzacyjnych, barwionych, a także z wieloma powłokami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb i stylu życia naszych klientów. Współpraca z licznymi partnerami handlowymi pozwala nam na zapewnienie bogatego wyboru opraw okularowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

W Salonie Optycznym Nasze Okulary zawsze stawiamy na profesjonalizm. Nasz wykwalifikowany personel optyczny zawsze służy pomocą i doradztwem w doborze odpowiednich opraw oraz szkieł okularowych. Rozumiemy, że wybór okularów to decyzja, która wpływa nie tylko na wasz wygląd, ale przede wszystkim na komfort widzenia.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Bytomiu, gdzie w przyjaznej atmosferze i z pełnym zaangażowaniem pomożemy Państwu dobrać okulary idealne, które będą nie tylko funkcjonalne, ale również staną się elementem waszego osobistego stylu. W Salonie Optycznym Nasze Okulary, wasz wzrok jest naszą misją.

Salon Optyczny Nasze Okulary najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Salon Optyczny Nasze Okulary

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Salon Optyczny Nasze Okulary

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Salon Optyczny Nasze Okulary

Siedziba główna i Salon w Bytomiu

Nasze Okulary w Katowicach

Nasze Okulary w Świerklańcu

Praca Salon Optyczny Nasze Okulary - oferty archiwalne

  • Sprzedawca, optyk

    Salon Optyczny Nasze Okulary
    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Salon Optyczny Nasze Okulary poszukuje osób do pracy na stanowisku:

      - specjalista ds sprzedaży

      - techik optyk okularowy

      Umowa o pracę na pełny etat.

      Zakres obowiązków

      Specjalista ds sprzedaży

      • obsługa klienta - sprzedaż okularów i akcesoriów w salonie optycznym
      • odczytywanie wytycznych przygotowanych przez lekarza okulistę, optometrystę,
      • wykonywanie napraw i konserwacji okularów na zlecenie klienta
      • sprawdzanie ustawienia szkieł w oprawie
      • kontakt z klientem
      • dbanie o dobry wizerunek firmy

      Technik optyk

      • odczytywanie wytycznych przygotowanych przez lekarza okulistę.
      • wykonywanie napraw i konserwacji okularów na zlecenie klienta.
      • szlifowanie prac okularowych

      Wymagania

      • Mile widziane doświadczenie w branży,
      • Wskazana znajomość szkieł okularowych,
      • Znajomość obsługi mMedici będzie dodatkowym atutem
      • Znajomość obsługi terminala płatniczego, kasy fiskalnej,

      Oferujemy

      • Umowa o pracę.
      • Praca w miłym zespole.
      • Stabilne miejsce pracy,
      • Elastyczne godziny pracy

Pracodawcy w Bytomiu