Czy to Twoja firma?

ARW FOCUS sp. z o.o. praca

Wrocław

Od momentu naszego powstania w roku 2000, ARW FOCUS nieustannie ewoluuje, aby dostarczać naszym klientom produkty drukowane najwyższej jakości. Nasza siedziba znajduje się we wspaniałym Wrocławiu, a nasza pasja do druku jest tak barwna i dynamiczna jak samo miasto.

Specjalizujemy się w druku wielkoformatowym, który przyciąga wzrok i zapada w pamięć. Z dumą prezentujemy nasze aplikacje graficzne na flotach samochodowych, które przemieniają zwykłe pojazdy w ruchome dzieła sztuki. Również nasz druk na tkaninach i papierze wyróżnia się na rynku, łącząc w sobie precyzję i trwałość.

Nasza historia to kronika innowacji. Od zakupu pierwszej profesjonalnej maszyny drukarskiej w 2004 roku, poprzez otwarcie drukarni cyfrowej „Wielkie Foto” w 2008, aż po instalację zaawansowanych technologicznie maszyn, takich jak Durst Rhotex 320 i HP Latex 570. Każdy krok był świadomym ruchem w kierunku perfekcji.

Jesteśmy pionierami w zakresie technologii druku solwentowego, UV i Latex. Nasze maszyny drukujące są synonimem wysokiej wydajności i rozdzielczości, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. W 2015 roku świętowaliśmy 15-lecie istnienia firmy, co było dla nas potwierdzeniem, że wytrwałość w dążeniu do doskonałości jest kluczem do sukcesu.

Choć nie wspominamy o naszej misji czy wartościach, to każdy wydrukowany przez nas format jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania w jakość i innowacyjność. Nasza historia to nie tylko lata i maszyny, to przede wszystkim ludzie i ich pasja, która napędza ARW FOCUS do ciągłego rozwoju.

Zapraszamy do współtworzenia tej historii. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – obrazy, które przemówią bez słów, kampanie, które poruszą serca, i projekty, które zostaną zapamiętane na lata.

ARW FOCUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy ARW FOCUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca ARW FOCUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Szwaczka

    ARW FOCUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ARW FOCUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

ARW FOCUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Belchatów
  2. Lublin
  3. Pniewy
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ARW FOCUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomocnik drukarza

    • Wrocław
    • Zakres obowiązków

      - pomoc drukarzowi w przygotowywaniu drukarek do pracy, całodziennej obsługi i realizacji zleceń,
      - obsługa komputerów i programów ripujących,
      - dbałość o utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

      Kontakt z pracodawcą (CV) - e-mail: joanna.malas@arwfocus.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie: brak wymagań, staż pracy: doświadczenie nie mniej niż rok na podobnym stanowisku, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i gotowość do pracy w systemie zmianowym, znajomość druku cyfrowego mile widziana

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 do 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji

    • Wrocław

      Jesteśmy drukarnią wielkoformatową, działającą na rynku reklamy zewnętrznej od wielu lat. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji systemów identyfikacji wizualnej, począwszy od etapu projektowego do gotowego produktu.
      W związku z rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik produkcji.
      Godziny pracy: 6-14-22.
      Obowiązki: prace produkcyjne, pakowanie, obsługa prostych maszyn.
      Dla najlepszych możliwość szkolenia na operatorów maszyn.
      Oferta dostępna w sali B, H.
      Kontakt z pracodawcą - e-mail: joanna.malas@arwfocus.pl

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie i staż pracy - brak wymagań, zdolności manualne, gotowość do pracy stojącej, umiejętność współpracy z innymi, logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów, elastyczność, otwartość, dyspozycyjność, gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 do 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: po okresie próbnym + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Wrocławiu