Czy to Twoja firma?

West Site Fitness Club Przemysław Posłuszny praca

Brwinów

West Site Fitness Club to wyjątkowe miejsce, wyznacznik nowej jakości fitnessu, tworzone z myślą o klientach, którzy cenią sobie sprzęt najwyższej jakości oraz niezwykle przyjazną atmosferę.

West Site to sieć klubów fitness stworzonych dla ludzi z pasją i chęcią prowadzenia zdrowego trybu życia.

Poszukujemy kierownika/managera do klubu w Skierniewicach (73 km od Łodzi; 77 km od Warszawy)

West Site Fitness Club Przemysław Posłuszny najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Manager Brwinów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy West Site Fitness Club Przemysław Posłuszny

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca West Site Fitness Club Przemysław Posłuszny

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa West Site Fitness Club Przemysław Posłuszny

Adres rejestrowy

Praca West Site Fitness Club Przemysław Posłuszny - oferty archiwalne

  • Kierownik/Manager Klubu Fitness

    West Site Fitness Club Przemysław Posłuszny
    • Łódź
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 000-6 000 zł / mies.
    • Poszukujemy ambitnej, zmotywowanej i pełnej energii osoby na stanowisko kierownika/managera do klubu w Skierniewicach (73 km od Łodzi; 77 km od Warszawy)

      Zakres obowiązków

      Główne obowiązki:

      - zarządzanie działem sprzedaży, trenerów personalnych oraz pozostałych członków zespołu

      - raportowaniem oraz wyznaczanie celów sprzedaży wraz z ich realizacją

      - pełna odpowiedzialność za właściwe funkcjonowanie klubu

      - rekrutacja oraz zarządzanie zespołem klubu fitness

      - bezpośredni kontakt z klientami klubu oraz uczestniczenie w eventach/imprezach klubu

      - umiejętności negocjacyjne, prowadzenie projektów

      Wymagania

      - doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym poparte sukcesami i referencjami mile widziane (też pokrewna branża hotelarska, kluby nocne)

      - zarządzanie budżetem klubu

      - umiejętność zarządzania zespołami szczególnie sprzedaży, planowanie zadań, organizacja i monitoring pracy oraz umiejętność negocjacji i sprzedaży

      - doświadczenie w pracy zespołowej

      - samodzielność i dobra organizacja pracy

      - dokładność i pełne zaangażowanie

      - łatwość nawiązywania kontaktów z klientami i kontrahentami

      - łatwość i chęć wykonywania telefonów

      Oferujemy

      - pracę pełną wyzwań oraz oferujemy udział we wdrażaniu nowych rozwiązań/projektów w klubie

      - możliwości rozwoju oraz awansu zawodowego

      - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

      - interesujący pakiet benefitów (laptop, telefon, karta członkowska do klubu fitness, wyjazdy służbowe za granicę)

Pracodawcy w Brwinowie