Czy to Twoja firma?

WIMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Katowice

SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA. SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK.

Oferty pracy WIMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WIMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca WIMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka - portier

    WIMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Utrzymywanie czystości w obiekcie i na zewnątrz. Kontrola ruchu na bramie wjazdowej.
      - Godziny pracy: 6:00-14:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Obowiązkowość, Punktualność
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3010 zł/brutto + premia. Praca na umowę o pracę na okres próbny do 3 miesięcy. Docelo
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Katowicach