Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 IM. SZCZEPANA BOŃKOWSKIEGO praca

Warszawa

W samym sercu Warszawy, przy ulicy Chłodnej, znajduje się nasza oaza wiedzy – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 IM. SZCZEPANA BOŃKOWSKIEGO. Jesteśmy dumną placówką edukacyjną, która z pasją kształci młode umysły, oferując im solidne fundamenty w ramach CXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Waldemara Milewicza oraz Technikum nr 3 im. Ludwika Krzywickiego.

Nasza oferta edukacyjna jest skonstruowana tak, aby każdy uczeń mógł znaleźć coś dla siebie i rozwijać swoje pasje oraz zainteresowania. Z dumą podkreślamy nasze zaangażowanie w innowacje edukacyjne, takie jak program Insta.Ling, który codziennie motywuje uczniów do rozwijania swojego słownictwa i umiejętności językowych. Wierzymy, że regularna i systematyczna nauka jest kluczem do sukcesu.

Dbamy nie tylko o rozwój intelektualny naszych uczniów, ale również o ich zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego na terenie szkoły zapewniamy dostęp do zdrowego wyżywienia, które jest dostępne zarówno w sklepiku, jak i w automatach z żywnością. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest zbilansowana dieta dla efektywności nauki i ogólnego rozwoju młodych ludzi.

Jesteśmy przekonani, że nasze działania przyczyniają się do tworzenia przestrzeni, w której każdy uczeń może czuć się bezpiecznie i rozwijać swoje umiejętności. Chociaż nie możemy podzielić się pełną historią naszej szkoły ani szczegółami dotyczącymi naszej misji i wartości, to codziennie pracujemy nad tym, by nasze działania mówiły same za siebie.

Zapraszamy do Zespołu Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego – miejsca, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy dzień jest nową stroną w księdze wiedzy.

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 IM. SZCZEPANA BOŃKOWSKIEGO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 IM. SZCZEPANA BOŃKOWSKIEGO

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 IM. SZCZEPANA BOŃKOWSKIEGO

  • Woźny k/m

    ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 IM. SZCZEPANA BOŃKOWSKIEGO
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 IM. SZCZEPANA BOŃKOWSKIEGO

Siedziba główna

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 IM. SZCZEPANA BOŃKOWSKIEGO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 IM. SZCZEPANA BOŃKOWSKIEGO - oferty archiwalne

  • Woźny

    • Warszawa
    • umowa na zastępstwo
    • Zakres obowiązków

      - sprzątanie przydzielonego terenu,
      - dyżury na portierni

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe; komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - sprzątanie przydzielonego terenu, - dyżury na portierni Wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią wynosi nie mniej niż najniższa krajowa. [Kontakt: zs7@zs7.eu]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 600 zł brutto premii, + dodatek za staż pracy. Wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią wynosi nie
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie