Czy to Twoja firma?

P.S INSTAL Patryk Szulc praca

Wejherowo
P.S INSTAL Patryk Szulc najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy P.S INSTAL Patryk Szulc

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.S INSTAL Patryk Szulc

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

P.S INSTAL Patryk Szulc poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.S INSTAL Patryk Szulc - oferty archiwalne

  • Monter instalacji sanitarnych

    P.S INSTAL Patryk Szulc
    • Wejherowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      W zakresie obowiązków instalatora / montera jest: sumienna praca, samodzielne wykonywanie instalacji wodnych, kanalizacyjnych oraz systemów techniki grzewczej. Przy osobach ubiegających się o stanowisko prowadzących robót niezbędna jest umiejętność obsługi komputera w zakresie dobrym jak i programów takich jak Excel, Word, Norma.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: czytanie projektów budowlanych, dobra obsługa komputera, Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Obsługa maszyn systemowych do wykonywania prac instalacyjnych. Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Przyjęte wynagrodzenie w ogłoszeniu jest wynagrodzeniem minimalnym, zarobki są zależne od umiejętnoś
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wejherowie