Czy to Twoja firma?

CHOPIN TELEWIZJA KABLOWA sp. z o.o. praca

Wejherowo

Od ponad dwóch dekad jesteśmy z Wami, mieszkańcami Wejherowa i okolic, dostarczając rozwiązania telekomunikacyjne, które łączą ludzi i technologię. Nasza historia rozpoczęła się w 1995 roku na Osiedlu Chopina, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć lokalną telewizję kablową. Od tamtego czasu nieustannie się rozwijamy, aby oferować Wam, naszym Klientom, usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy liderem na lokalnym rynku, a nasza oferta to nie tylko telewizja kablowa. To przede wszystkim szybki internet światłowodowy, który pozwala na błyskawiczne przesyłanie danych i komfortowe korzystanie z zasobów sieci. Dla tych, którzy cenią sobie mobilność, mamy w zanadrzu tani internet mobilny. Nasze usługi są odpowiedzią na Wasze oczekiwania – stawiamy na innowacyjność i jakość, abyście zawsze byli z nami o krok do przodu.

Nie zapominamy również o lokalnej społeczności – to dla Was powstał portal internetowy Nadmorski24.pl oraz stacja radiowa Radio Norda FM, które dostarczają najświeższe informacje i rozrywkę z regionu. Jesteśmy częścią Waszego codziennego życia, a nasza misja to świadczenie usług, które spełniają Wasze potrzeby.

W naszej ofercie znajdziecie również usługi takie jak całodobowa infolinia, porównywarca pakietów czy multiroom, który umożliwia oglądanie różnych kanałów telewizji cyfrowej na oddzielnych odbiornikach. Dla naszych abonentów telewizyjnych przygotowaliśmy także możliwość dostępu do wybranych kanałów przez Internet.

Nasza przewaga konkurencyjna to bogate doświadczenie i szeroka oferta usług, które są wynikiem naszej ciągłej pracy nad doskonaleniem oferty. Profesjonalna obsługa klienta to dla nas podstawa – chcemy, aby każde Wasze doświadczenie z naszą firmą było pozytywne.

Jesteśmy z Wami i dla Was – CHOPIN TELEWIZJA KABLOWA sp. z o.o. Wejherowo.

CHOPIN TELEWIZJA KABLOWA SP. Z O. O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center sprzedaż / zakupy praca fizyczna hr / kadry

Oferty pracy CHOPIN TELEWIZJA KABLOWA SP. Z O. O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CHOPIN TELEWIZJA KABLOWA SP. Z O. O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CHOPIN TELEWIZJA KABLOWA SP. Z O. O.

Siedziba główna

CHOPIN TELEWIZJA KABLOWA SP. Z O. O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
CHOPIN TELEWIZJA KABLOWA SP. Z O. O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wejherowo
  2. Warszawa
  3. Gdańsk
  4. Katowice
  5. Bydgoszcz
  6. Olsztyn
  7. Koszalin
  8. Piaseczno
  9. Poznań
  10. Pruszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CHOPIN TELEWIZJA KABLOWA SP. Z O. O. - oferty archiwalne

  • Pracownik ds. inwentaryzacji sieci

    • Wejherowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie ewidencji infrastruktury operatora telekomunikacyjnego w systemie paszportyzacji sieci NetStork, wprowadzanie do systemów przebiegów sieci światłowodowej oraz HFC, aktualizacja stanu sieci na podstawie zgłoszeń od służb technicznych, weryfikacja dokumentów i danych przekazywanych przez firmy podwykonawcze.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej, dokładność, rzetelność przy wykonywaniu obowiązków, obsługa programów komputerowych oraz pakietu MS Office

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik do sprzątania

    • Wejherowo

      Utrzymanie w czystości i porządku pomieszczeń firmowych oraz w otoczeniu budynku, dbanie o pomieszczenia sanitarne, dbanie o czystość w szatniach pracowniczych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, praca w zespole
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, dyspozycyjność, punktualność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Wejherowie