Czy to Twoja firma?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BEDAMA sp. z o.o. praca

Wejherowo

W sercu malowniczego Wejherowa znajduje się miejsce, gdzie zdrowie i dobrostan naszych pacjentów jest najważniejszy – to Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BEDAMA". Jesteśmy dumni, że możemy oferować usługi na najwyższym poziomie w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Nasza działalność koncentruje się na praktyce pielęgniarek i położnych, działalności paramedycznej oraz na szeroko pojętej opiece zdrowotnej i edukacji, które nie zawsze mieszczą się w standardowych klasyfikacjach.

Codziennie dajemy z siebie wszystko, aby nasi pacjenci czuli się wysłuchani, zrozumiani i odpowiednio zaopiekowani. Rozumiemy, że zdrowie to nie tylko brak choroby, ale także stan pełnego fizycznego, psychicznego i społecznego dobrostanu. Dlatego nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego, kto przekracza próg naszego zakładu.

Choć nie dysponujemy danymi, które pozwoliłyby nam opowiedzieć o naszej historii czy misji, to nasze codzienne działania są najlepszym świadectwem tego, kim jesteśmy i jakie wartości wyznajemy. Każdego dnia staramy się być lepsi, dbając o rozwój naszych usług i umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów.

Nasza oferta to nie tylko leczenie, ale także troska o zdrowie edukacyjne społeczności, w której działamy. Jesteśmy przekonani, że zdrowie to inwestycja w przyszłość, a edukacja to klucz do świadomego dbania o własne samopoczucie.

W Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej "BEDAMA" każdy pacjent jest dla nas ważny, a jego zdrowie i satysfakcja są miarą naszego sukcesu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – jesteśmy tutaj, aby pomóc i wesprzeć na każdym kroku w drodze do lepszego zdrowia.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BEDAMA Sp. zo.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pielęgniarka Wejherowo
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BEDAMA Sp. zo.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BEDAMA Sp. zo.o.

Mapa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BEDAMA Sp. zo.o.

Siedziba główna

Praca Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BEDAMA Sp. zo.o. - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka szkolna/ higienistka

    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BEDAMA Sp. zo.o.
    • Wejherowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w szkołach w Wejherowie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: pielęgniarka, higienistka
      • Inne wymagania: - mile widziane prawo jazdy kat. B - preferowane osob z tyt. mgr pielęgniarstwa - wykształcenie średnie pielęgniarskie wymaga kursu kwalifikacyjnego dla pielęgniarek środowiskowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3 800 zł netto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pielęgniarka szkolna

    • Wejherowo
    • część etatu
    • 2 150-2 500 zł / mies.

      Mgr pielęgniarstwa - nie wymaga dodatkowych kwalifikacji.
      Licencjat pielęgniarstwa i wykształcenie średnie pielęgniarskie wymaga kursu kwalifikacyjnego dla pielęgniarek środowiskowych szkolnych
      Praca na 3/5 etatu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 150 - 2 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 1600-1850 netto w zależności od kwalifikacji

Pracodawcy w Wejherowie