Czy to Twoja firma?

DROGREM ŁUKASZ KYRCZ praca

Mierzęcice

Jesteśmy "Drogrem" S.C. Łukasz i Teresa Kyrcz, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie brukarstwa. Nasza siedziba znajduje się w sercu województwa śląskiego, w malowniczej miejscowości Bytom, gdzie z pasją oddajemy się tworzeniu solidnych i estetycznych nawierzchni.

Nasze usługi brukarskie są odzwierciedleniem wieloletniego doświadczenia, które przekłada się na niezawodność i precyzję wykonania każdego zlecenia. Rozumiemy, jak ważna jest trwałość i estetyka przestrzeni, dlatego z zaangażowaniem podchodzimy do każdego projektu, dbając o detale, które tworzą finalny obraz Twojego otoczenia.

Choć nie zdradzamy wielu szczegółów naszej historii, to nasze działania mówią same za siebie. Jesteśmy dumni z poziomu kompetencji naszego zespołu, który jest naszym największym atutem. Nasza praca to nie tylko układanie kostki brukowej, to przede wszystkim budowanie relacji z klientami, którzy cenią sobie profesjonalizm i indywidualne podejście.

W "Drogrem" S.C. stawiamy na rozwój i nieustanne podnoszenie kwalifikacji, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze usługi są odpowiedzią na potrzeby tych, którzy poszukują niezawodnych rozwiązań brukarskich, łączących w sobie funkcjonalność i estetykę.

Zapraszamy do współpracy, gdzie razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie służyła przez lata, a nasze doświadczenie i zaangażowanie staną się fundamentem dla Twoich planów i wizji. Razem możemy więcej – dołącz do grona zadowolonych klientów "Drogrem" S.C. i przekonaj się, jak solidne fundamenty budujemy każdego dnia.

DROGREM ŁUKASZ KYRCZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy DROGREM ŁUKASZ KYRCZ

Praca alert - powiadomienia

Praca DROGREM ŁUKASZ KYRCZ

  • Pracownik drogowy

    DROGREM ŁUKASZ KYRCZ
    • Mierzęcice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DROGREM ŁUKASZ KYRCZ

Siedziba główna

DROGREM ŁUKASZ KYRCZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Rybnik

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DROGREM ŁUKASZ KYRCZ - oferty archiwalne

  • Pracownik robót drogowych

    • Zakres obowiązków

      Pomaganie brukarzowi, donoszenie kostki brukowej, wykonywanie prac porządkowych, kopanie łopatą, zamiatanie, czynności porządkowe na placu budowy.

      Praca od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 15:00

      I umowa na okres próbny 1 miesiąc. Docelowo umowa na czas nieokreślony.

      Praca w Mierzęcicach oraz na terenie Powiatu Będzińskiego wg. zleceń.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów dowolne. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Wymagana umiejętność pracy w zespole. Chęć do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Roboty związane z budową dróg i autostrad

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak