MATEO FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MAŁGORZATA GIŻYŃSKA

MATEO FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MAŁGORZATA GIŻYŃSKA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy MATEO FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MAŁGORZATA GIŻYŃSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MATEO FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MAŁGORZATA GIŻYŃSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MATEO FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MAŁGORZATA GIŻYŃSKA - oferty archiwalne

  • Pracownik d/s gospodarczych i zieleni

    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Koszenie, sprzątanie, cięcie żywopłotów, grabienie, zimą odśnieżanie
      Godziny pracy 7-15 ( miejsce pracy Olsztyn Jaroty)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa zlecenie na okres 3 miesięcy, kolejna umowa o pracę

Pracodawcy w Olsztynie