Czy to Twoja firma?

PRYWATNA PRAKTYKA REHABILITACYJNA JAROSŁAW GUMIŃSKI praca

Suszec

W sercu malowniczego Suszca, gdzie śląska ziemia łączy się z nieograniczonymi możliwościami nowoczesnej rehabilitacji, znajduje się nasza perła – PRYWATNA PRAKTYKA REHABILITACYJNA JAROSŁAW GUMIŃSKI. Jesteśmy miejscem, gdzie pasja do pomagania innym przeplata się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie fizjoterapii, tworząc przestrzeń pełną zrozumienia, zaangażowania i profesjonalizmu.

Nasze usługi są odpowiedzią na potrzeby tych, którzy szukają ulgi i poprawy swojego stanu zdrowia. Specjalizujemy się w rehabilitacji ambulatoryjnej oraz oferujemy wygodę terapii w domowym zaciszu pacjenta. Nasze podejście jest holistyczne – od diagnostyki funkcjonalnej, przez indywidualnie dopasowane terapie, takie jak metoda Bobath, fizykoterapia, czy funkcjonalny trening medyczny, po kompleksowe leczenie różnorodnych schorzeń. Dbamy o to, aby każdy pacjent czuł się u nas wyjątkowo, a jego potrzeby były zawsze na pierwszym miejscu.

Rozumiemy, jak ważna jest specjalistyczna pomoc w przypadku urazów i przeciążeń, dlatego skupiamy się na efektywnym leczeniu dolegliwości stóp, stawów skroniowo-żuchwowych, szyjnopochodnych bólów głowy oraz urazów stawu kolanowego. Nasza praca to nie tylko zawód, to misja, którą realizujemy z pełnym zaangażowaniem i empatią.

Chociaż nie możemy podzielić się naszą historią ani misją w tradycyjny sposób, to każdy dzień pisze nowy rozdział, w którym najważniejsze są postępy i zadowolenie naszych pacjentów. W naszej praktyce każda terapia to opowieść o wytrwałości, odkrywaniu własnych możliwości i dążeniu do lepszego samopoczucia.

W Prywatnej Praktyce Rehabilitacyjnej Jarosław Gumiński każdy pacjent jest traktowany z indywidualnym podejściem, które jest odzwierciedleniem naszych niezapisanych, ale głęboko zakorzenionych wartości. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pracy możemy przyczynić się do poprawy jakości życia wielu osób.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia nas w Suszcu. Poznaj naszą ofertę i doświadcz opieki, która może zmienić Twoje życie na lepsze. Razem możemy osiągnąć więcej.

PRYWATNA PRAKTYKA REHABILITACYJNA JAROSŁAW GUMIŃSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Suszec
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy PRYWATNA PRAKTYKA REHABILITACYJNA JAROSŁAW GUMIŃSKI

Praca alert - powiadomienia

Praca PRYWATNA PRAKTYKA REHABILITACYJNA JAROSŁAW GUMIŃSKI

  • Fizjoterapeuta

    PRYWATNA PRAKTYKA REHABILITACYJNA JAROSŁAW GUMIŃSKI
    • Suszec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRYWATNA PRAKTYKA REHABILITACYJNA JAROSŁAW GUMIŃSKI

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Żory
  3. Katowice
  4. Orzesze
  5. Poznań
  6. Racibórz
  7. Rybnik
  8. Sosnowiec

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PRYWATNA PRAKTYKA REHABILITACYJNA JAROSŁAW GUMIŃSKI - oferty archiwalne

    • Pszczyna
    • Zakres obowiązków

      fizjoterapia w domu pacjenta. służbowy samochód i telefon.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, mile widziane doświadczenie zawodowe, prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty, prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Suszcu