SOFE-GROUP POLAND SP. Z O.O.

SOFE-GROUP POLAND SP. Z O.O. zajmuje się sprzedażą urządzeń chłodniczych marki HITLINE do sklepów, marketów oraz supermarketów. Obecnie trwają prace związane z przygotowaniem przedsiębiorstwa do procesów produkcyjnych, dlatego poszukujemy do zespołu osób, które będą wspólnie z nami rozwijać firmę.

SOFE-GROUP POLAND SP. Z O.O. powstała w 2016 roku, jako przedstawiciel ukraińskiej fabryki VIK HITLINE na rynku UE. Współpracujemy z wieloma krajami europejskimi, a także pozaeuropejskimi.

Więcej informacji o naszej firmie znajduje się na: www.sofe-group.pl

SOFE-GROUP POLAND SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy SOFE-GROUP POLAND SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SOFE-GROUP POLAND SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SOFE-GROUP POLAND SP. Z O.O.

Siedziba główna

SOFE-GROUP POLAND SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - SOFE-GROUP POLAND SP. Z O.O.

Pełna nazwa
SOFE-GROUP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Legnicka 84/86 41-500 Chorzów
NIP
6342867509
REGON
364492863
KRS
0000624613
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
23.06.2016
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 25.21.Z Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania
  • 25.61.Z Obróbka metali i nakładanie powłok na metale
  • 25.62.Z Obróbka mechaniczna elementów metalowych
  • 28.21.Z Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych
  • 28.25.Z Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.74.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
  • 47.99.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie SOFE-GROUP POLAND SP. Z O.O.

4.8

Na podstawie 7 ocen z Google.

Igor Lysenko

"Lady cukiernicze super cena"

6 lat temu

Piotr Jacek Szwaja

"Szybki rozładunek, pracują od 8"

rok temu

P

P

"Profesjonalna obsługa, wszystko profesjonalne. Polecam"

5 lat temu

Adrian Nowak

"Profesjonaliści"

4 lata temu

RN Servis

RN Servis

"Bardzo mili ludzie, z bardzo dobrymi rozwiązaniami"

3 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Warszawa
  3. Myszków
  4. Bytom
  5. Kraków
  6. Katowice
  7. Stargard
  8. Poznań
  9. Bielsko-Biała
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca SOFE-GROUP POLAND SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. zakupów

    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Poszukiwanie i pozyskiwanie dostawców oraz utrzymywanie kontaktu z obecnymi dostawcami;
      • Negocjowanie cen;
      • Przygotowywanie umów oraz kontrola zgodności dostaw;
      • Składanie zamówień i kontrola przyjęcia towaru;
      • Współpraca z jednostkami powiązanymi;
      • Praca: Chorzów oraz Myszków;
      • Wyjazdy delegacje krótkoterminowe - kraj i zagranica;

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe;
      • Znajomość języka polskiego oraz angielskiego - warunek konieczny;
      • Znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem;
      • Doświadczenie w zawodzie;
      • Prawo jazdy kat. B - czynne;

      Oferujemy

      • Umowę o pracę;
      • Możliwość przystąpienia do pakietów medycznych;
      • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie;
      • Środowisko międzynarodowe;

Pracodawcy w Chorzowie