Czy to Twoja firma?

Paweł Bigos Zakład Remontowo - Budowlany GOTEL praca

Tarnów

Od ponad dwóch dekad, Paweł Bigos Zakład Remontowo-Budowlany "Gotel" jest synonimem rzetelności i profesjonalizmu w branży budowlanej. Nasza historia zaczęła się w 2003 roku w malowniczej miejscowości Rzuchowa, gdzie do dziś służymy mieszkańcom Małopolski naszym doświadczeniem i umiejętnościami.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług budowlanych i remontowych. Od fundamentów po dach, każdy etap budowy jest dla nas równie ważny. Zajmujemy się wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, ale także rozbiórką i przygotowaniem terenu pod nowe inwestycje. Nasze usługi obejmują również instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, cieplne, gazowe i klimatyzacyjne, a także tynkowanie, stolarkę budowlaną, posadzkarstwo, malowanie i szklenie. Wszystko to wykonujemy z dbałością o najmniejsze detale, bo wiemy, że to one decydują o jakości i trwałości naszych prac.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie. To nie tylko obietnica, ale zobowiązanie, które realizujemy każdego dnia, dbając o to, by nasze realizacje były trwałe, funkcjonalne i estetyczne. Rozumiemy, że budowa lub remont to dla wielu naszych klientów jedno z najważniejszych przedsięwzięć w życiu, dlatego podchodzimy do każdego projektu z pełnym zaangażowaniem i empatią.

Choć nie mówimy głośno o naszych wartościach, to właśnie one kierują każdym naszym działaniem. Praca z nami to pewność, że każdy etap realizacji projektu będzie przebiegał sprawnie, z poszanowaniem czasu i oczekiwań klienta.

W Paweł Bigos Zakład Remontowo-Budowlany "Gotel", każdy projekt jest dla nas okazją do potwierdzenia naszej pozycji jako zaufanego partnera w budowie i remoncie. Zapraszamy do współpracy – razem zbudujemy coś trwałego.

Paweł Bigos Zakład Remontowo - Budowlany ,,GOTEL najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja bankowość / finanse praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Paweł Bigos Zakład Remontowo - Budowlany ,,GOTEL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Paweł Bigos Zakład Remontowo - Budowlany ,,GOTEL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Paweł Bigos Zakład Remontowo - Budowlany ,,GOTEL

Adres rejestrowy

Paweł Bigos Zakład Remontowo - Budowlany ,,GOTEL poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Paweł Bigos Zakład Remontowo - Budowlany ,,GOTEL
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Paweł Bigos Zakład Remontowo - Budowlany ,,GOTEL - oferty archiwalne

  • Kosztorysant - specjalista ds. budowlanych (o)

    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: budowlane
      • Inne wymagania: wykształcenie min średnie, preferowane budowlane, mile widziana znajomość programu ZUZIA, znajomość programu Excel, mile widziany staż pracy. Praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz. 7:00-15:00. Wynagrodzenie: 4 800 zł brutto. Kontakt: Paweł Bigos Zakład Remontowo-Budowlany "GOTEL" ul. Hodowlana 5, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny tel: 609 038 178
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kosztorysant - pracownik do spraw organizacyjnych w branży budowlanej (robót budowlanych) (o)

    • Tarnów

      Kosztorysant - pracownik do spraw organizacyjnych w branży budowlanej (robót budowlanych)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: budowlane
      • Inne wymagania: wykształcenie min średnie, preferowane budowlane, znajomość programu ZUZIA oraz Excel, mile widziany staż pracy. Praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz.7:00-15:00. Wynagrodzenie: 4 300 zł brutto. Kontakt: Paweł Bigos Zakład Remontowo-Budowlany "GOTEL" ul. Hodowlana 5, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny tel: 609 038 178

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Malarz/regipsiarz (o)

    • Tarnów

      Malarz/Regipsiarz

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, konieczny staż pracy na stanowisku. Praca w Tarnowie od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-15:00. Wynagrodzenie: 4 500 zł brutto. Kontakt Paweł Bigos Zakład Remontowo Budowlany "GOTEL" 33-100 Tarnów, ul. Hodowlana 5, wcześniejszy kontakt telefoniczny 609 038 178

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Pracodawcy w Tarnowie