Czy to Twoja firma?

MONIKA SMOŁA Salon Fryzjerski HOLLYWOOD praca

Tarnów

Witaj w MONIKA SMOŁA Salon Fryzjerski HOLLYWOOD – miejscu, gdzie pasja i dwudziestoletnie doświadczenie w branży fryzjerskiej splatają się z najnowszymi trendami i technikami, aby podkreślić Twoje naturalne piękno. Znajdujemy się w sercu Tarnowa, gdzie każdego dnia przekształcamy wizję naszych klientów w rzeczywistość.

Nasza oferta to nie tylko standardowe usługi fryzjerskie. Specjalizujemy się w strzyżeniu, modelowaniu, koloryzacji i dekoloryzacji włosów, ale to dopiero początek. Jesteśmy mistrzami w balejażu oraz w keratynowym prostowaniu włosów, które gwarantują naszym klientom wyjątkowe efekty i długotrwałą satysfakcję. Dla naszych gości przygotowujemy również upięcia oraz fryzury okolicznościowe, wieczorowe i ślubne, które sprawiają, że każde wydarzenie staje się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Rozumiemy, jak ważny jest wygląd włosów – to one często jako pierwsze przykuwają uwagę i są naszą wizytówką w świecie. Dlatego też nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach. To pozwala nam nie tylko być na bieżąco z najnowszymi trendami, ale także oferować usługi na najwyższym poziomie.

W MONIKA SMOŁA Salon Fryzjerski HOLLYWOOD każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Zależy nam na tym, aby każda wizyta w naszym salonie była nie tylko chwilą relaksu, ale przede wszystkim okazją do odświeżenia wizerunku i podkreślenia indywidualnego stylu. Zapraszamy do doświadczenia naszej wyjątkowej atmosfery i profesjonalizmu, który od lat cieszy się uznaniem wśród klientów z Tarnowa i okolic.

MONIKA SMOŁA Salon Fryzjerski HOLLYWOOD najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Tarnów
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy MONIKA SMOŁA Salon Fryzjerski HOLLYWOOD

Praca alert - powiadomienia

Praca MONIKA SMOŁA Salon Fryzjerski HOLLYWOOD

  • Fryzjer damsko-męski (o)

    MONIKA SMOŁA Salon Fryzjerski HOLLYWOOD
    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana

    • Tarnów
    • pełny etat
    Dodana

Mapa MONIKA SMOŁA Salon Fryzjerski HOLLYWOOD

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Rzeszów
  3. Tuchów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MONIKA SMOŁA Salon Fryzjerski HOLLYWOOD - oferty archiwalne

    • Tarnów
    • Zakres obowiązków

      Fryzjer damsko-męski

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Fryzjerstwo
      • Inne wymagania: wykształcenie min zasadnicze zawodowe kierunkowe, min 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku (może być osoba po odbytej praktycznej nauce zawodu), przerwa nie dłuższa niz 2 lata od ostatniego zatrudnienia. Praca w Tarnowie od poniedziałku do piątku w godz.09:00-20:00 oraz w soboty w godz. 09:00-15:00. Wynagrodzenie: 3 010 zł brutto .Kontakt: Monika Smoła Salon Fryzjerski Hollywood 33-100 Tarnów, ul Kościuszki 1, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 508 466 713

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnowie