Czy to Twoja firma?

SERWIS TECHNICZNY PRZEMYSŁAW ANDRZEJACZEK praca

Olsztyn

Od ponad dekady, SERWIS TECHNICZNY PRZEMYSŁAW ANDRZEJACZEK stanowi synonim rzetelności i profesjonalizmu w świecie elektroenergetyki oraz szeroko pojętych usług technicznych. Nasza historia rozpoczęła się w 2005 roku w Olsztynie, gdzie do dziś służymy naszym klientom, dostarczając im kompleksowe rozwiązania i najwyższej jakości serwis.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować naszym klientom szeroki wachlarz usług, począwszy od wykonywania instalacji elektrycznych, przez naprawę i konserwację maszyn, aż po realizację ambitnych projektów budowlanych. Nasze usługi są odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku, a nasza wszechstronność pozwala nam na adaptację do wymagań każdego klienta.

W naszej codziennej pracy kierujemy się pasją do technologii i innowacji. Zajmujemy się nie tylko tradycyjnymi aspektami elektroenergetyki, ale również świadczymy usługi związane z nowoczesnymi technologiami, takimi jak instalacje inteligentnych systemów czy doradztwo w zakresie informatyki. Wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom dostęp do najnowszych rozwiązań technicznych.

Zdajemy sobie sprawę, że zaufanie, które budujemy każdego dnia, jest fundamentem naszej działalności. Dlatego też każde zlecenie jest dla nas równie ważne, niezależnie od jego skali. Nasze zaangażowanie w jakość i dbałość o szczegóły to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Nasza oferta obejmuje także prace związane z zagospodarowaniem terenów zieleni oraz specjalistyczne sprzątanie, co świadczy o naszym holistycznym podejściu do obsługi klienta. Wszystko to wykonujemy z myślą o zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa użytkownikom przestrzeni, której dotyczą nasze usługi.

SERWIS TECHNICZNY PRZEMYSŁAW ANDRZEJACZEK to więcej niż firma – to zespół ludzi, dla których satysfakcja klienta jest najważniejsza. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają niezawodnego partnera w dziedzinie elektroenergetyki i szeroko pojętych usług technicznych. Razem możemy więcej!

SERWIS TECHNICZNY PRZEMYSŁAW ANDRZEJACZEK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Olsztyn
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy SERWIS TECHNICZNY PRZEMYSŁAW ANDRZEJACZEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SERWIS TECHNICZNY PRZEMYSŁAW ANDRZEJACZEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SERWIS TECHNICZNY PRZEMYSŁAW ANDRZEJACZEK

Siedziba główna

Praca SERWIS TECHNICZNY PRZEMYSŁAW ANDRZEJACZEK - oferty archiwalne

  • Technik ds. serwisu

    SERWIS TECHNICZNY PRZEMYSŁAW ANDRZEJACZEK
    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      serwis instalacji elektrycznych, klimatyzacyjnych, chłodniczych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia SEP do 1 KV. Praca w systemie I zmianowym. Praca na terenie woj. warmińsko-mazurskiego. Pracodawca zapewnia samochód służbowy. Kontakt telefoniczny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od umiejętności i doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Olsztynie