Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. W. Doroszewskiego praca

Warszawa

W sercu Warszawy, przy ulicy Rozłogi 10, znajduje się miejsce, gdzie edukacja i pasja do nauki rozkwitają w każdym kącie - jesteśmy Szkołą Podstawową nr 363 im. prof. W. Doroszewskiego. Nasza szkoła to nie tylko świątynia wiedzy, ale także przestrzeń, gdzie kreatywność i rozwój osobisty naszych uczniów są na pierwszym miejscu.

Choć nie możemy się pochwalić naszą historią ani misją w tradycyjnym sensie, to nasze działania mówią same za siebie. Oferujemy kompleksową edukację na poziomie podstawowym, a nasze podejście do nauczania jest zawsze świeże i innowacyjne. Rozwijamy umiejętności i zainteresowania naszych uczniów poprzez różnorodne wydarzenia edukacyjne i kulturalne. Jesienny wieczór muzyczny to tylko jedno z wielu wydarzeń, które wzbogacają życie szkolne i pozwalają naszym uczniom odkrywać nowe talenty.

Z dumą angażujemy się w konkursy, które kształtują świadomość ekologiczną młodego pokolenia. Nasz ekologiczny konkurs o kropelce wody „Tajemnice wody – lapbook” to przykład, jak łączymy naukę z zabawą i odpowiedzialnością za naszą planetę.

Nasza oferta edukacyjna jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego świata, gdzie każde dziecko ma szansę na rozwój w bezpiecznym i wspierającym środowisku. Jesteśmy przekonani, że nasza praca przyczynia się do budowania solidnych fundamentów dla przyszłych pokoleń.

W Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. W. Doroszewskiego, każdy dzień to nowa przygoda w świecie wiedzy. Zapraszamy do naszej społeczności, gdzie edukacja to nie tylko nauka, ale przede wszystkim pasja i radość odkrywania świata.

Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. W. Doroszewskiego najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa bankowość / finanse zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. W. Doroszewskiego

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. W. Doroszewskiego

  • Robotnik gospodarczy k/m

    Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. W. Doroszewskiego
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Sprzątaczka k/m

    • Warszawa
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. W. Doroszewskiego

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. W. Doroszewskiego poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Łódź
  5. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. W. Doroszewskiego - oferty archiwalne

  • Referent/specjalista ds. administracyjnych

    • Warszawa
    • Zakres obowiązków

      - ewidencjonowanie i opisywanie faktur i ich kontrola z budżetem jednostki,
      - naliczanie podatku,
      - prowadzenie inwentarza szkoły (mile widziana znajomość programu STOCK),
      - pomoc kierownik gospodarczej,
      - prowadzenie zakupów,
      - przygotowanie zestawień do raportów kwartalnych, półrocznych i rocznych,
      - prowadzenie ewidencji ilościowo-wartościowej magazynu gospodarczego,
      - prowadzenie ZFŚS

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Uprawnienia: Pakiet MS Office, Prowadzenie ksiąg rachunkowych
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe ekonomiczne; prowadzenie ksiąg rachunkowych; znajomość pakietu MS Office; co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe. Bardzo dobra znajomość języka polskiego. - ewidencjonowanie i opisywanie faktur i ich kontrola z budżetem jednostki, - naliczanie podatku, - prowadzenie inwentarza szkoły (mile widziana znajomość programu STOCK), - pomoc kierownik gospodarczej, - prowadzenie zakupów, - przygotowanie zestawień do raportów kwartalnych, półrocznych i rocznych, - prowadzenie ewidencji ilościowo-wartościowej magazynu gospodarczego, - prowadzenie ZFŚS Praca w godz. 8.00-16.00 [Zgłoszenia: e-mail: k.wiecek@eduwarszawa.pl, tel. 22 666 53 51]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 020 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat 5-20% płacy zasadniczej
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent

    • Warszawa

      ewidencjonowanie faktur i ich kontrola z budżetem budżetem jednostki, naliczanie podatku, prowadzenie inwentarza szkoły, pomoc kierownik gospodarczej ( praca biurowa oraz praca w terenie), prowadzenie zakupów, przygotowywanie zestawień do raportów kwartalnych , półrocznych i rocznych, prowadzenie ewidencji ilościowo- wartościowej magazynu gospodarczego
      prowadzenie ZFśS.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: obsługa komputera - exel, word, analiza finansów, Asystent ds. księgowości
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie, znajomość przepisów dotyczących inwentaryzacji, ustawy o rachunkowości, przepisów o finansach publicznych, ustawy o ZFŚS.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 350 PLN
  • Samodzielny referent

    • Warszawa

      ewidencjonowanie i opisywanie faktur, prowadzenie inwentarza szkoły ( mile widziana znajomość programu STOCK) , prowadzenie magazynku środków czystości, prowadzenie kartotek odzieży roboczej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne
      • Uprawnienia: Obsługa finansowo-księgowa, Inwentaryzator, Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office, EXEL)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Warszawie