Czy to Twoja firma?

WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WE WŁOCŁAWKU praca

Włocławek
WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WE WŁOCŁAWKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie hr / kadry

Oferty pracy WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WE WŁOCŁAWKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WE WŁOCŁAWKU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WE WŁOCŁAWKU

Siedziba główna

WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WE WŁOCŁAWKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WE WŁOCŁAWKU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Włocławek
  2. Warszawa
  3. Bydgoszcz
  4. Wrocław
  5. Zielona Góra
  6. Lubon
  7. Janów Lubelski
  8. Katowice
  9. Gdańsk
  10. Inowroclaw

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WE WŁOCŁAWKU - oferty archiwalne

  • Specjalista r21/0031-21/23

    • Włocławek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - prowadzenie naboru ochotników do Legii Akademickiej, uczelni wojskowych, szkół podoficerskich, ośrodków szkolenia;
      - udział w akcjach promocyjnych przeprowadzanych przez WCR we Włocławku;
      - prowadzenie i aktualizacja ewidencji wojskowej;
      - przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych oraz innych aktów administracyjnych szefa wojskowego centrum rekrutacji w sprawach należących do zadań specjalisty wydziału rekrutacji i promocji;
      - sporządzanie analiz, sprawozdań i meldunków oraz zestawień statystycznych z zakresu spraw należących do zakresu zadań specjalisty sekcji rekrutacji i kwalifikacji wojskowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, znajomość ustawy o obronie Ojczyzny oraz kodeksu postępowania administracyjnego, samodzielność, komunikatywność, analityczne myślenie, radzenie sobie ze stresem, dyspozycyjność. dodatkowe: prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista r22/0032-22/23

    • Włocławek

      - prowadzenie naboru ochotników do terytorialnej służby wojskowej;
      - przygotowanie, organizacja oraz pełnienie funkcji przedstawiciela Szefa Wojskowego Centrum Rekrutacji podczas kwalifikacji wojskowej;

      Wymagania

      Oferujemy

  • Specjalista- psycholog r7/0010-7/23

    • Włocławek
    • część etatu

      - orzekanie i opiniowanie psychologiczne, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami;
      - prowadzenie badań selekcyjno kwalifikacyjnych osób zgłaszających chęć pełnienia czynnej służby wojskowej;
      - przekazywanie kierownikowi pracowni spostrzeżeń na temat przydatności (jakości) stosowanych metod, technik i narzędzi badawczych;
      - pogłębianie wiedzy i poszerzanie doświadczeń z zakresu psychologii pracy i służby wojskowej,
      - uczestnictwo w zespołach samokształceniowych, naradach, konferencjach oraz szkoleniach psychologów organizowanych przez PTP i inne instytucje wojskowe.

      Wymagania

      • Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office
      • Inne wymagania: niezbędne: wykształcenie wyższe 5 letnie jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia; posiadanie prawa do wykonywania zawodu psychologa; posługiwanie się programami Microsoft Office (Word, Excel); znajomość ustawy o obronie Ojczyzny oraz ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów; samodzielność, komunikatywność, analityczne myślenie, radzenie sobie ze stresem, dyspozycyjność. dodatkowe: wpis do ewidencji psychologów uprawnionych do wykonywania badań w zakresie psychologii transportu; 1/2 etatu w godz. 07.30-11.30 lub 11.30-15.30

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN

Pracodawcy w Włocławku