Wonderglass

Czy to Twoja firma?

Wonderglass praca

Parzniew

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2013 roku, Wonderglass Parzniew stało się synonimem innowacji i jakości w branży szklarskiej. Nasza pasja do szkła i jego nieograniczonych możliwości przekłada się na każdy element naszej pracy, od drzwi szklanych, przez kabiny prysznicowe, aż po balustrady i lustra. Nasze produkty, takie jak zabudowy szklane, blaty, daszki, wiatrołapy czy szklane ścianki działowe, są nie tylko funkcjonalne, ale i estetycznie dopracowane, co sprawia, że każde wnętrze zyskuje na wyjątkowości.

Jesteśmy dumni z naszego warsztatu, który opiera się na zastosowaniu najnowszych technologii obróbki szkła, takich jak hartowanie, laminowanie czy piaskowanie. To pozwala nam na tworzenie produktów o wyjątkowej trwałości i bezpieczeństwie, co potwierdzają posiadane przez nas deklaracje zgodności. Nasze zaangażowanie w innowacje pozwala również na realizację indywidualnych projektów, w tym druku na szkle, co otwiera przed naszymi klientami nowe perspektywy w personalizacji ich przestrzeni.

Rozumiemy, że zaufanie klientów to podstawa naszej działalności, dlatego kładziemy nacisk na rzetelność i krótkie terminy realizacji. Jesteśmy dumni z faktu, że nasze okucia do szkła są najwyższej jakości, co przekłada się na długowieczność i estetykę finalnych instalacji. Nasza oferta obejmuje profesjonalne doradztwo oraz bezpłatny pomiar i wycenę na terenie województwa mazowieckiego, co jest wyrazem naszego zaangażowania w satysfakcję klientów.

Nasza działalność nie zna granic – realizujemy projekty zarówno w Polsce, jak i za granicą, z ostatnimi zleceniami wykonanymi w Norwegii. To świadczy o naszej elastyczności i gotowości do sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W Wonderglass Parzniew wierzymy, że szkło to materiał, który ma moc transformacji przestrzeni. Zapraszamy do współpracy i odkrycia z nami potencjału, jaki kryje w sobie szkło. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – przestrzeń, która będzie odzwierciedlać Twoje marzenia i aspiracje.

Wonderglass najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Parzniew
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Wonderglass

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wonderglass

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Wonderglass

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Wonderglass
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Wonderglass - oferty archiwalne

  • Monter konstrukcji szklanych

    Wonderglass
    • Stare Babice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 000-6 000 zł / mies.
    • Poszukujemy pracownika na stanowisku monter . Do obowiązków należy dostawa oraz montaż przeszkleń np. kabiny prysznicowe, drzwi, lustra, panele kuchenne.

      Pracujemy od poniedziałku do piątku głównie na terenie Warszawy i okolic. Praca w miłej atmosferze .

      Zakres obowiązków

      • dostawa
      • montaż
      • przygotowanie narzędzi

      Wymagania

      • kultura osobista
      • punktualność

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie

Pracodawcy w Parzniewie