Czy to Twoja firma?

EPP RECYKLING praca

Chorzów

W sercu przemysłowego województwa śląskiego, w dynamicznie rozwijających się Katowicach, znajduje się nasza siedziba – EPP RECYKLING. Jesteśmy dumni, że od wielu lat przyczyniamy się do ochrony środowiska poprzez naszą specjalistyczną działalność w branży tworzyw sztucznych. Nasza pasja i zaangażowanie w recykling odpadów ze spienionego polipropylenu (EPP) pozwala nam nie tylko dbać o naszą planetę, ale także dostarczać naszym klientom produkt najwyższej jakości – czysty granulat polipropylenu (PP) pod marką ProNOVEL.


Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej linii technologicznej, jesteśmy w stanie zagwarantować, że nasz granulat ProNOVEL wyróżnia się nie tylko czystością, ale również powtarzalnością procesu, co pozwala nam rywalizować z oryginalnymi materiałami. Rozumiemy, jak ważne jest dostarczanie produktów, które spełniają najwyższe standardy, dlatego też posiadamy wszelkie wymagane prawem zezwolenia i decyzje administracyjne, które pozwalają nam na zbieranie i przetwarzanie EPP w sposób bezpieczny dla środowiska.

Nasze usługi obejmują odbiór odpadów produkcyjnych i nieprodukcyjnych, takich jak komponenty z EPP używane w produkcji, opakowania, boxy, czy tacki logistyczne. Zawsze jesteśmy gotowi zorganizować odpowiedni transport i przetworzyć EPP na wysokiej jakości polipropylen, który następnie może być ponownie wykorzystany w różnych sektorach przemysłu.

Jesteśmy świadomi, że nasza pozycja na rynku to wynik nie tylko zaawansowanych technologii, ale również wieloletniej wiedzy i kompetencji naszego zespołu. To oni każdego dnia wkładają swoje serca w pracę, aby nasze działania były synonimem innowacyjności i troski o środowisko.

W EPP RECYKLING wierzymy, że przyszłość należy do tych, którzy działają odpowiedzialnie. Dlatego też każdy krok, który podejmujemy w kierunku zrównoważonego rozwoju, jest krokiem w stronę lepszego jutra dla nas wszystkich. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy, tak jak my, wierzą w siłę recyklingu i zrównoważonego rozwoju. Razem możemy więcej!

EPP RECYKLING najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy EPP RECYKLING

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EPP RECYKLING

Mapa EPP RECYKLING

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
EPP RECYKLING
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała
  4. Piekary Śląskie
  5. Warszawa
  6. Poznań
  7. Chorzów
  8. Koszalin
  9. Lubliniec
  10. Gliwice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Chorzowie