!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Pracodawca

DrewnianySklep.pl

DrewnianySklep.pl

Drewniany Sklep to miejsce, gdzie znajdziesz wytwory naszej nieograniczonej wyobraźni w zmaterializowanej formie. Pracujemy tak blisko natury jak to możliwe. Jesteśmy otoczeni łąkami i lasami, a wokół nas zawsze pełno jest naszych czworonożnych przyjaciół. Dzięki temu łatwiej skupić się nam na naszej pracy. Pragniemy aby wspomnienia stały się mniej ulotne i miały niepowtarzalne schronienie.

Każdy z naszych projektów jest połączeniem naszej pasji i piękna natury. Produkty wykonywane są ręcznie. Oznacza to, że mimo iż dany przedmiot robimy kolejny już raz, to i tak zostawiamy w nim sporo naszej pracy, niemało serca i część naszej artystycznej duszy. Nigdy nie idziemy też na kompromisy w sprawie materiałów, z których wykonane są nasze prace. Zawsze dobieramy najlepsze dostępne kawałki drewna, co pozwala naszym klientom cieszyć się z wysokiej jakości.

W swojej ofercie mamy możliwość naniesienia dowolnego graweru. Dzięki temu Twoje drewniane pudełko lub pendrive stanie się niepowtarzalne i nabierze dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby niezwykłej wartości emocjonalnej. Jeśli jesteś fotografem, pudełko z osobistym grawerem będzie idealnym prezentem od firmy dla Twoich klientów.

Pendrive w kształcie gałązki z wygrawerowanym napisem? Żaden problem. W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów pamięci USB w drewnianej obudowie, na której umieścimy dowolny napis. Dzięki temu zawsze będziesz w stanie pozytywnie zaskoczyć swoich klientów dodatkowym atutem.

Próby zmaterializowania naszej kreatywności sprawiły, że możemy zaproponować duży wybór drewnianych pudełek do przechowywania fotografii. Oferujemy zarówno delikatne pudełka kartonowe jak i opakowania materiałowe, które są idealne do bardzo osobistych zdjęć dla bliskich osób. Oczywiście w ofercie znajdziesz także pudełka drewniane. Wśród nich zarówno pudełka na same zdjęcia jak i na fotografię i pendrive.

Oferty pracy DrewnianySklep.pl

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.