Czy to Twoja firma?

FHU MARTA DĄBROWSKA praca

Wrocław

Zatrudnię osobę do sklepu Żabka na Ołtaszynie

Zapewniam elastyczny grafik, miłą atmosferę, dla osób bez doświadczenia płatne szkolenie, premie uznaniowe,

Praca 2- zmianowa 6-14:30 /14:30-23

w jednym sklepie są krótsze godziny otwarcia 7-14/14-22

Nie szukam osoby na lato, na miesiąc. Zapraszam do dłuższej współpracy zarówno na pełen etat jak i na część etatu, np praca na weekend czy kilka razy w tygodniu.

Prowadzę 4 sklepy, więc jestem w stanie elastycznie ułożyć grafik.

Z każdą zainteresowaną osobą chętnie umówię się na spotkanie, opowiem jak pracujemy i odpowiem na każde pytanie :)

FHU MARTA DĄBROWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy FHU MARTA DĄBROWSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FHU MARTA DĄBROWSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FHU MARTA DĄBROWSKA

Siedziba główna

Praca FHU MARTA DĄBROWSKA - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie Żabka na Ołtaszynie

    FHU MARTA DĄBROWSKA
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      Obsługa Klienta

      Wyskładanie towaru

      Wymagania

      badania sanepidowskie , tak zwana książeczka

      Oferujemy

      elastyczny grafik dopasowany do potrzeb Pracownika

      miłą atmosferę

      możliwość zaliczki

      premię za dobre wyniki w rankingu sklepów Żabka

      możliwość nadgodzin

Pracodawcy w Wrocławiu