Czy to Twoja firma?

PPH Jan Witowski praca

Nowy Sącz

Vestus jest prężnie rozwijającą się polską marką, istniejącą na rynku od 1991r., posiadającą w swojej ofercie elegancką odzież męską. Nasza firma to rozbudowana sieć dystrybucji na terenie Polski oraz zagranicy, która obecnie poszukuje kandydatów do Salonu Firmowego.

PPH Jan Witowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PPH Jan Witowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPH Jan Witowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPH Jan Witowski

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
PPH Jan Witowski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Łódź
  3. Nowy Sącz
  4. Rzeszów
  5. Warszawa
  6. Biała Podlaska
  7. Bielsko-Biała
  8. Gdańsk
  9. Żywiec
  10. Lublin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PPH Jan Witowski - oferty archiwalne

  • Sprzedawca / doradca klienta - Ptak Outlet

    • Rzgów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia

    • Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian, pełnych energii, którzy są optymistycznie nastawieni do swojej pracy. Jeśli jesteś osobą, która chce się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności i pracować w firmie, która docenia zaangażowanie i kreatywność - przyślij swoje CV.

      Zakres obowiązków

      Obowiązki:

      • profesjonalna obsługa Klientów (prezentacja, doradztwo, sprzedaż)
      • dbanie o dobry wizerunek salonu
      • wykonywanie działań związanych z funkcjonowaniem sklepu

      Wymagania

      Poszukujemy osób:

      • życzliwych, uczciwych, ambitnych, kreatywnych i zawsze uśmiechniętych
      • które posiadają zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z wymagającym Klientem
      • dyspozycyje (również w weekendy)
      • mile widziane doświadczenie w sprzedaży, znajomości technik sprzedaży

      Oferujemy

      • umowę o pracę lub umowę zlecenie (do uzgodnienia)
      • atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowo system premiowy i prowizyjny
      • ciekawą i pełną wyzwań pracę oraz możliwości rozwoju
      • przyjazną atmosferę
      • elastyczny grafik pracy
      • możliwość rozwijania umiejętności w zakresie doradztwa, stylizacji i ekspozycji oraz wsparcie na każdym etapie pracy.

Pracodawcy w Nowym Sączu