Czy to Twoja firma?

CENTRALNE WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI W KATOWICACH praca

Katowice

W sercu Polski, w dynamicznie rozwijających się Katowicach, znajduje się instytucja, która stanowi kluczowy element w strukturze obronności kraju – Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji. Jesteśmy dumni, że nasza siedziba, zlokalizowana przy ulicy Generała Władysława Andersa w Gliwicach, jest miejscem, gdzie przyszli obrońcy naszego państwa stawiają pierwsze kroki w służbie wojskowej.

Nasza działalność koncentruje się na rekrutacji do różnych form służby wojskowej, w tym dobrovolnej zasadniczej służby wojskowej oraz służby terytorialnej. Zajmujemy się nie tylko poszukiwaniem kandydatów, ale także zapewniamy kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji. Rozumiemy, że decyzja o wstąpieniu do wojska jest jedną z najważniejszych w życiu, dlatego do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie, z empatią i zaangażowaniem.

W naszej ofercie znajduje się również pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów oraz szybkie załatwianie formalności. Dzięki temu proces kwalifikacji jest maksymalnie uproszczony i efektywny, co pozwala kandydatom skupić się na przygotowaniu do przyszłych wyzwań. Szukamy osób gotowych do pracy w różnych dziedzinach – od administracji biurowej, przez medycynę i farmację, aż po prawo i administrację państwową. Każdy, kto pragnie służyć swojemu krajowi, znajdzie u nas miejsce.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej misji i wartości, to nasze działania codziennie dowodzą, że stawiamy na profesjonalizm i zaangażowanie. Jesteśmy przekonani, że nasze centrum to nie tylko miejsce rekrutacji, ale przestrzeń, gdzie kształtują się przyszli liderzy, zdolni do obrony wartości i bezpieczeństwa naszego narodu.

W Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji w Katowicach każdy dzień to nowe wyzwania i możliwości. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o służbie wojskowej i dołączyć do grona osób, które każdego dnia przyczyniają się do wzmacniania bezpieczeństwa naszego kraju. Razem budujemy silne i bezpieczne jutro.

CENTRALNE WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI W KATOWICACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie prawo i administracja państwowa inne

Oferty pracy CENTRALNE WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI W KATOWICACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRALNE WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI W KATOWICACH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CENTRALNE WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI W KATOWICACH

Siedziba główna

CENTRALNE WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI W KATOWICACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
CENTRALNE WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI W KATOWICACH
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Siemianowice Śląskie
  2. Bielsko-Biała
  3. Częstochowa
  4. Katowice
  5. Sosnowiec
  6. Wisła

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca CENTRALNE WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI W KATOWICACH - oferty archiwalne

  • Samodzielny referent

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. realizacja przedsięwzięć związanych z promocją Sił Zbrojnych RP, w tym współorganizowanie, koordynowanie i monitorowanie działań związanych z promocją obronności i służby wojskowej przez wojskowe centra rekrutacji na administrowanym terenie oraz przygotowywanie okresowych meldunków i sprawozdań w tym zakresie;
      2. udział w prowadzeniu promocji obronności, szkolnictwa wojskowego i ochotniczych form służby wojskowej;
      3. udział w planowaniu, koordynowanie i realizacja działań promocyjno-rekrutacyjnych i informacyjnych na administrowanym terenie mających wpływ na rekrutację i nabór do wszystkich form służby wojskowej;
      4. analizowanie i ocena sytuacji w zakresie komunikacji społecznej oraz przedstawianie propozycji zaspokajania potrzeb informacyjnych;
      5. współorganizowanie oraz obsługa wydarzeń medialnych i promocyjnych Ośrodka Zamiejscowego w Katowicach CWCR i Wojskowych Centrów Rekrutacji na administrowanym terenie;
      6. określanie potrzeb i sporządzanie zapotrzebowań na materiały promocyjne;
      7. nadzorowanie prowadzenia przez wojskowe centra rekrutacji działań komunikacyjnych i promocyjnych, stron internetowych oraz profili w mediach społecznościowych;
      8. udział w opracowywaniu planów wydatków budżetowych związanych
      z promocją obronności, prowadzenie w tym zakresie analizy wykorzystania środków przydzielonych z budżetu;
      9. realizacja czynności związanych pozyskiwaniem niezbędnych systemów promocyjnych oraz dystrybucja otrzymanych materiałów promocyjnych do wojskowych centrów rekrutacji.
      - Godziny pracy: 7:30-15:30

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: - wykształcenie średnie - doświadczenie zawodowe: - 2 lata pracy ogółem (dla osób posiadających wykształcenie wyższe) - 4 lata pracy ogółem (dla osób posiadających wykształcenie średnie) - znajomość ustawy z dnia 11 marca 2022 r. o obronie Ojczyzny i przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, - znajomość ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego, - znajomość przepisów o ochronie danych osobowych, - znajomość przepisów o ochronie informacji niejawnych, - łatwość w pisaniu tekstów, przygotowywaniu materiałów informacyjnych; - komunikatywność, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych, - dobra organizacja pracy, kreatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie, - umiejętność analizy przepisów.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 759 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3759 zł/brutto (3550 zł/brutto wynagrodzenie zasadnicze + 5,90% premia stała) + wysłu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Starszy specjalista

    • Katowice

      1. prowadzenie postępowań odszkodowawczych w sprawach wypadków i chorób pozostających w związku ze służbą wojskową oraz przygotowywanie projektów decyzji w tych sprawach;
      2. udzielanie informacji i wyjaśnień nieetatowym inspektorom bhp jednostek i instytucji wojskowych w zakresie kompletowania i przesyłania do Ośrodka Zamiejscowego w Katowicach CWCR dokumentacji powypadkowych;
      3. sprawdzanie dokumentacji powypadkowej pod względem wymogów formalnych i kwalifikowanie prawne;
      4. obliczanie wysokości należnych odszkodowań dla żołnierzy poszkodowanych w wypadkach;
      5. udzielanie pomocy prawnej osobom prowadzącym postępowanie wyjaśniające i rozpatrującym sprawy w związku ze stwierdzeniem szkód w mieniu wojskowym oraz naruszeniem prawa i dyscypliny wojskowej;
      6. opiniowanie propozycji zmiany, uchylenia lub wydania nowych aktów prawnych, a także współuczestniczenie w opracowywaniu projektów aktów normatywno- prawnych,
      7. uzgadnianie pod względem formalno-prawnym projektów decyzji administracyjnych, postanowień Szefa CWCR przygotowywanych przez inne komórki wewnętrzne;
      8. opracowywanie projektów opinii prawnych oraz wewnętrznych aktów normatywnych;
      9. przygotowanie projektów odpowiedzi na pozwy (odwołania) oraz projektów odpowiedzi na skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego;

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: - wykształcenie wyższe z zakresu prawa lub prawa i administracji. - mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - znajomość ustawy z dnia 11 marca 2022 r. o obronie Ojczyzny, - znajomość ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego, - znajomość przepisów o ochronie danych osobowych, - komunikacja, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych, - dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie, - umiejętność analizy przepisów.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 838 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3838 zł/brutto (3800 zł/brutto wynagrodzenie zasadnicze + 1% premia stała) + wysługa
  • Referent

    • Katowice

      1. udział w czynnościach realizowanych w ramach gromadzenia zasobów osobowych na potrzeby uzupełnienia mobilizacyjnego, wojennego, terytorialnej służby wojskowej i Legii Akademickiej;
      2. koordynowanie i nadzór nad realizacją pozyskiwania przez Wojskowe Centra Rekrutacji kandydatów do wykonywania obowiązków w ramach Legii Akademickiej;
      3. opracowywanie analiz i sprawozdań dotyczących ochotników uczestniczących w programie edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej;
      4. sprawowanie nadzoru i koordynowanie prowadzenia przez Wojskowe Centra Rekrutacji, rekrutacji i naboru ochotników do pełnienia czynnej służby wojskowej oraz przygotowywanie okresowych meldunków i sprawozdań w tym zakresie;

      Wymagania

      • Inne wymagania: - wykształcenie min. średnie - mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - znajomość ustawy z dnia 11 marca 2022 r. o obronie Ojczyzny, - znajomość ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego, - znajomość przepisów o ochronie danych osobowych, - komunikacja, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych, - dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie, - umiejętność analizy przepisów.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3300 zł/brutto (3000 zł/brutto wynagrodzenie zasadnicze + 10% premia stała) + wysługa

Pracodawcy w Katowicach