Czy to Twoja firma?

Xinox Robotics praca

Gdańsk

Jesteśmy Xinox Robotics – dumnie działamy w sercu Gdyni, gdzie nasze innowacyjne duchy i inżynierska precyzja przyczyniają się do rewolucji w przemyśle spożywczym. Nasza historia zaczęła się od grupy doświadczonych inżynierów-praktyków, których pasją było tworzenie. Dzięki nieustannym inwestycjom w badania i rozwój, udało nam się osiągnąć pozycję lidera w branży pakowania żywności.

Specjalizujemy się w produkcji robotów ze stali nierdzewnej typu Delta, które są nie tylko kwintesencją naszego rzemiosła, ale i sercem oferty, którą kierujemy do przemysłu spożywczego. Nasze roboty są stworzone do zadań takich jak pierwotne pakowanie, pakowanie zbiorcze, a także cięcie i porcjowanie z wykorzystaniem technologii strumienia wodnego. To właśnie te maszyny pomagają naszym klientom w osiąganiu najwyższej wydajności i jakości produkcji.

Jako firma z zespołem liczącym od 2 do 10 osób, jesteśmy dowodem na to, że wielkość nie definiuje potencjału. Nasza załoga to zgrany zespół, który każdego dnia wkłada serce w tworzenie rozwiązań, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Nasza przewaga konkurencyjna leży w zaawansowanej technologii chwytaków, które gwarantują wyjątkowe bezpieczeństwo produktów i niezawodność działania. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się spokojem ducha, wiedząc, że ryzyko zanieczyszczenia jest zminimalizowane, a standardy bezpieczeństwa żywności są na najwyższym poziomie.

Nasze usługi oparte są na modelu "robot jako usługa", co pozwala naszym klientom na elastyczność i dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb. W Xinox Robotics łączymy doświadczenie i nowoczesność, dostarczając rozwiązania, które nie tylko świadczą o naszej wiedzy, ale i pasji do tworzenia lepszej przyszłości dla przemysłu spożywczego.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już dziś kształtują jutro. Razem możemy więcej!

Xinox Robotics najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konstruktor Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Xinox Robotics

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Xinox Robotics

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Quality Technicans - Technik/ Kontroler Jakości

    Shannon Precision Engineering Limited
    • Irlandia
    • 12 250-14 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Spawacz

    STABAR Sp. z o.o.
    • Niemcy
    Dodana

Mapa Xinox Robotics

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Xinox Robotics
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Reda
  4. Wejherowo

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Xinox Robotics - oferty archiwalne

  • Konstruktor maszyn

    • Łebcz
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      • projektowanie, modelowanie, opracowywanie rozwiązań konstrukcyjnych nowo konstruowanych linii technologicznych i wdrażanie ich do produkcji
      • opracowywanie koncepcji mechaniczno-konstrukcyjnej z uwzględnieniem wymagań stawianych przez klienta
      • tworzenie modeli 3D przy wykorzystywaniu nowoczesnych narzędzi
      • przygotowanie dokumentacji techniczno-montażowej dla produkcji oraz udział w tworzeniu dokumentacji maszyn
      • nadzór konstruktorski nad wykonywaniem konstrukcji mechanicznych analiza wyników testów i opracowywanie ewentualnych dalszych rozwiązań

      Wymagania

      • wykształcenie techniczne - wyższe związane z szeroko rozumianą budową maszyn
      • biegła znajomość obsługi komputera (Windows, Office Professional, narzędzia SOLID, INVENTOR, CATIA, NX)
      • doświadczenie w projektowaniu rozwiązań konstrukcyjnych (mile widziane)
      • wiedza z zakresu pasowań i tolerancji
      • znajomość rysunku technicznego
      • umiejętność pracy w zespole, umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność
      • dyspozycyjność i motywacja do pracy
      • znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • pracę od zaraz oraz przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
      • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia (adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności)
      • stabilne zatrudnienie (rodzaj umowy do uzgodnienia - umowa zlecenie, umowa o pracę)
      • szansę rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
      • udział w realizacji innowacyjnych i ambitnych projektów
      • najwyższej jakości sprzęt i oprogramowanie do pracy

Pracodawcy w Gdańsku