Czy to Twoja firma?

Stomatologpila praca

Piła

Od momentu naszego debiutu na rynku stomatologicznym w 2013 roku, "Magia Uśmiechu" nieustannie dąży do zapewnienia naszym pacjentom najwyższej jakości usług. Nasza przygoda rozpoczęła się w Pile, gdzie z pasją i zaangażowaniem otworzyliśmy nasze pierwsze drzwi dla pacjentów poszukujących profesjonalnej opieki stomatologicznej.

W 2016 roku zrobiliśmy kolejny krok naprzód, instalując nowoczesny aparat RTG panoramiczny Planmeca, co pozwoliło nam na znaczące poszerzenie zakresu diagnostyki obrazowej. Rok później, nasz zespół wzbogacił się o doświadczonego lekarza dentysty Pawła Rasztemborskiego, a w 2018 roku umożliwiliśmy naszym pacjentom samodzielną rejestrację wizyt przez internet, co znacznie ułatwiło dostęp do naszych usług.

W 2019 roku, do naszego zespołu dołączył lekarz dentysta Wojciech Orzeszka, specjalista chirurgii stomatologicznej, a także otworzyliśmy nowe klimatyzowane gabinety "Magia Uśmiechu". W tym samym roku uruchomiliśmy pracownię RTG i Tomografii CBCT, co pozwoliło nam na jeszcze dokładniejszą diagnostykę i planowanie leczenia.

Rok 2020 był dla nas czasem zmian – ostatnich pacjentów przyjęliśmy w naszym pierwszym gabinecie, przenosząc wszystkie wizyty do nowoczesnych przestrzeni "Magii Uśmiechu". Wzbogaciliśmy również nasz zespół o kolejnego specjalistę chirurgii stomatologicznej, panią Joannę Chodkowską. W 2022 roku dołączył do nas doktor Filip Janiak, również specjalista w tej dziedzinie.

W "Magii Uśmiechu" oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, która obejmuje stomatologię zachowawczą, estetyczną, protetykę, endodoncję, chirurgię stomatologiczną, a także ortodoncję, implantologię, wybielanie zębów, stomatologię dziecięcą, sedację wziewną i periodontologię. Naszym priorytetem jest zastosowanie najnowocześniejszego sprzętu i najlepszych materiałów stomatologicznych, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów.

Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić indywidualne podejście do każdego pacjenta, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Nasza praca jest naszą pasją, a zdrowie i zadowolenie pacjentów – naszym największym sukcesem. Zapraszamy do "Magii Uśmiechu", gdzie profesjonalizm spotyka się z troską o piękny uśmiech.

Stomatologpila najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stomatolog Piła
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Stomatologpila

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stomatologpila

Mapa Stomatologpila

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Stomatologpila
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Stomatologpila - oferty archiwalne

  • Higienistka stomatologiczna

    • Piła
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • Zapraszam do rekrutacji Higienisitkę stomatologiczną

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie skalingu, piaskowania, istruktażu higieny, lakowania, wybielania u pacjentów

      • obsługa programu do rejestracji pacjentów i kontakt osobisty, telefoniczny, mailowy

      • obsługa kasy fiskalnej i archiwizacja dokumentacji medycznej

      • przygotowanie gabinetu i sterylizacja narzędzi i asystowanie przy zabiegach stomatologicznych. Dbanie o czystość i porządek w gabinecie stomatologicznym przed, w trakcie i po przyjęciu pacjentów

      • przygotowywanie stanowiska pracy oraz dbanie o higienę gabinetu, sterylizacja narzędzi i sprzętu, konserwacja sprzętu

      • uzupełnianie brakujących materiałów i instrumentów

      • współpraca z laboratorium techniki dentystycznej

      Wymagania

      • dyplom potwierdzający zawód higienistki stomatologicznej,
      • dyspozycyjność- praca zmianowa.

      Oferujemy

      1/2 etatu w trybie zmianowym.

Pracodawcy w Pile