Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W PILE praca

Piła

Jako Zakład Ubezpieczeń Społecznych, jesteśmy dumną instytucją, która od lat stoi na straży finansowego bezpieczeństwa Polaków. Nasza centrala, zlokalizowana w sercu Warszawy, jest symbolem stabilności i zaufania, które budujemy wśród naszych obywateli. Jesteśmy kluczowym elementem sektora finansów publicznych w Polsce, a nasza rola w życiu społecznym jest nie do przecenienia.

Nasza misja to nie tylko zbieranie składek na ubezpieczenia społeczne, ale przede wszystkim zapewnienie, że każdy obywatel, który znajdzie się w potrzebie, otrzyma należne mu wsparcie. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz usług – od ustalania obowiązku ubezpieczeń społecznych, przez określanie uprawnień do świadczeń i ich wypłacanie, aż po prowadzenie indywidualnych kont ubezpieczonych i płatników składek.

Jesteśmy także aktywnym uczestnikiem na arenie międzynarodowej, realizując umowy i porozumienia, które zapewniają naszym obywatelom ochronę ubezpieczeniową poza granicami kraju. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do administracji – prowadzimy również kontrolę orzeczeń o czasowej niezdolności do pracy oraz działamy w obszarze prewencji rentowej, dbając o zdrowie i dobrostan naszych ubezpieczonych.

W naszej pracy kierujemy się zasadami odpowiedzialności i transparentności. Jesteśmy instytucją, która nieustannie dąży do doskonałości w obsłudze naszych klientów, a nasze działania są zawsze ukierunkowane na ich dobro. ZUS to nie tylko ubezpieczenia i świadczenia – to przede wszystkim ludzie, którym służymy i dla których pracujemy każdego dnia.

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług. Jesteśmy tutaj, aby wspierać i chronić – teraz i w przyszłości.

ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W PILE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa prawo i administracja państwowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W PILE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W PILE

Mapa ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W PILE

Siedziba główna

ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W PILE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W PILE - oferty archiwalne

  • Stanowisko ds. rozliczeń

    ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W PILE
    • Piła
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pracownik biurowy, obsługa kont płatników w zakresie rozliczeń.
      Zatrudnienie po zakończonym postępowaniu rekrutacyjnym.
      Szczegóły naboru na stronie w zakładce Praca w ZUS.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie branżowe, średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe (nauki społeczne, gospodarka, prawo), orientacja na cel, orientacja na jakość, komunikacja, współpraca, elastyczność, nastawienie na rozwój, orientacja na klienta, rozwiązywanie problemów, radzenie sobie w trudnych sytuacjach, mile widziane doświadczenie w pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi. Szczegółowe wymagania dostępne są w ogłoszeniu o naborze na stronie w zakładce Praca w ZUS.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pile