Czy to Twoja firma?

PIL-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Piła
PIL-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Piła
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PIL-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIL-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PIL-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierownik kontraktu

    PIL-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Piła
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nadzór nad jakością wykonywanych prac na budowie (domy wielorodzinne), ofertowanie i pilnowanie harmonogramu prac, zakresu umów, zbieranie zamówień z hurtowni. Umowa o pracę na czas określony 12 miesięcy. Miejsce wykonywania pracy Piła i okolice.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, średnie branżowe, średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera - Ms Office
      • Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie- branżowe/ogólnokształcące/ zawodowe, mile widziane wykształcenie wyższe, uprawnieniaprawo jazdy kat. b, uprawnienia budowlane mile widziane, znajomość MS Office, umiejętność zarządzania zespołem, wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika projektu w branży budowlanej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pile