Czy to Twoja firma?

PRZEMYSŁAW KLYTA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE praca

Kamieńskie Młyny

Witaj, pozwól, że opowiem Ci historię naszej firmy. Przedsiębiorstwo usługowe Przemysław Klyta, z siedzibą w malowniczej miejscowości Kamieńskie Młyny, to nasza duma i pasja, którą rozwijaliśmy od 15 czerwca 2009 roku. Nasza działalność obejmowała szerokie spektrum usług, od budownictwa po handel hurtowy, aż do momentu, gdy zakończyliśmy naszą przygodę 28 listopada 2022 roku.


Nasze usługi budowlane były fundamentem naszej oferty – wznosiliśmy budynki mieszkalne i niemieszkalne, tworzyliśmy drogi i autostrady, a także zajmowaliśmy się rozbiórką i przygotowaniem terenu pod nowe inwestycje. Byliśmy znani z tego, że każde zadanie wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale, co przekładało się na trwałość i jakość naszych projektów.

Jako firma handlowa, oferowaliśmy sprzedaż hurtową różnorodnych materiałów i urządzeń. Nasz asortyment obejmował metale i ich rudy, drewno, materiały budowlane, wyposażenie sanitarne, wyroby metalowe, sprzęt hydrauliczny i grzejny, a także wyroby chemiczne. Dzięki temu nasi klienci mogli liczyć na kompleksową obsługę i dostęp do produktów niezbędnych w wielu branżach.

Rozumieliśmy również potrzebę elastyczności w prowadzeniu działalności, dlatego w naszej ofercie znajdował się wynajem i dzierżawa – od samochodów osobowych i furgonetek, przez maszyny rolnicze, aż po sprzęt budowlany. Wszystko po to, aby nasi partnerzy biznesowi mogli realizować swoje projekty bez konieczności inwestowania w drogi sprzęt.

Nasza firma zawsze stawiała na bezpośredni kontakt z klientem, budowanie trwałych relacji i zrozumienie potrzeb rynku. Choć nasza działalność dobiegła końca, jesteśmy dumni z tego, co udało nam się osiągnąć i wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzono przez te lata. Dziękujemy wszystkim naszym klientom i partnerom za wspólnie spędzony czas i realizowane projekty.

PRZEMYSŁAW KLYTA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PRZEMYSŁAW KLYTA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEMYSŁAW KLYTA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE

Mapa PRZEMYSŁAW KLYTA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE

Adres rejestrowy

PRZEMYSŁAW KLYTA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PRZEMYSŁAW KLYTA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lubliniec
  2. Warszawa
  3. Częstochowa
  4. Katowice
  5. Gliwice
  6. Chorzów
  7. Dąbrowa Górnicza
  8. Bielsko-Biała
  9. Toruń
  10. Orzesze

Data aktualizacji: 01.05.2024