DI CARRERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

DI CARRERA praca

Gnojnik

Jesteśmy DI CARRERA , zlokalizowani w sercu Gnojnika, gdzie od 2010 roku tworzymy historię naszej firmy. Nasza działalność rozpoczęła się od chęci dostarczania kluczowych usług dla społeczności lokalnej i biznesów, co nadal stanowi o naszej różnorodności i elastyczności.

Specjalizujemy się w dostawie wody, co jest fundamentem dla życia i przemysłu. Rozumiemy, jak ważne jest, aby każdy miał dostęp do czystej i bezpiecznej wody, dlatego też poświęcamy naszą energię, aby zapewnić ten niezbędny zasób. Ponadto, z równą troską podchodzimy do gospodarowania ściekami i odpadami, bo wiemy, że zdrowa planeta to zdrowi ludzie.

Handel, zarówno hurtowy, jak i detaliczny pojazdów samochodowych, to kolejna gałąź naszej działalności. Dzięki temu, możemy oferować naszym klientom szeroki wybór pojazdów i usług związanych z ich eksploatacją. Transport i gospodarka magazynowa to także obszary, w których się specjalizujemy, zapewniając niezawodność i efektywność logistyczną.

Wierzymy, że stabilność finansowa jest kluczowa, dlatego oferujemy usługi w zakresie finansów i ubezpieczeń, pomagając naszym klientom w zarządzaniu ich zasobami i ryzykiem. Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości to kolejny aspekt naszej oferty, gdzie nasze doświadczenie i znajomość rynku pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Jako firma, jesteśmy dumni z naszej historii i zaangażowania w różnorodne sektory rynku. Choć nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej misji, wartości czy innowacji, możemy zapewnić, że każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać usługi, które naprawdę mają znaczenie.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rozwijającej się historii. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

DI CARRERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy DI CARRERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DI CARRERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DI CARRERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

DI CARRERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Tarnów
  3. Bielsko-Biała
  4. Warszawa
  5. Rzeszów
  6. Wrocław
  7. Bytom
  8. Jelenia Góra
  9. Gliwice
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DI CARRERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierowca

    DI CARRERA
    • Gnojnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma branży paliwowej w Gnojniku, poszukuje osób na stanowisko: KIEROWCA - do przewozu paliw,

      z codziennym powrotem do domu.

      Miejsce pracy - Gnojnik i okolice

      Oferujemy: pracę na pełny etat, wynagrodzenie ok. 5000,oo zł netto.

      Wymagania: prawo jazdy kat. C + E, kurs ADR, doświadczenie na stanowisku pracy, uprzejmość, uczciwość, odpowiedzialność.

      Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@cmc-oil.pl

      Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

      „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, przez firmę DI CARRERA sp. z o.o., w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym

      Zakres obowiązków

      przewóz paliw do klientów z codziennym powrotem do domu

      Wymagania

      prawo jazdy C+E + ADR, mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      umowa o pracę na cały etat, wynagrodzenie od 5.000.00 zł netto

Pracodawcy w Gnojniku