Czy to Twoja firma?

ALTRA LAB sp. z o.o. praca

Jelcz-Laskowice
W sercu Jelcza-Laskowic rozkwita Altra Lab, nasza niepubliczna szkoła podstawowa, która od momentu założenia w lutym 2021 roku, z pasją realizuje misję kształcenia młodych umysłów. Otwarcie naszych drzwi we wrześniu tego samego roku zainaugurowało podróż w świat edukacji, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a jego rozwój wspierany jest przez alternatywne metody nauczania, takie jak plan daltoński, pedagogika Marii Montessori oraz inspiracje szkołą fińską. Jesteśmy dumni z naszego autorskiego programu edukacyjnego, który kładzie nacisk na szczerość i otwartość w komunikacji, szacunek do naturalnej ciekawości uczniów oraz ich prawo do zadawania pytań i popełniania błędów. W ALTRA LAB wierzymy w Porozumienie bez Przemocy i promujemy zdrowy tryb życia, co znajduje odzwierciedlenie w zdrowych posiłkach przygotowywanych pod okiem ekspertów od żywienia. Nasze podejście do edukacji wczesnoszkolnej jest świadome i skoncentrowane na wspieraniu samodzielności każdego dziecka, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną i jest sercem naszej filozofii.
ALTRA LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy ALTRA LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALTRA LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ALTRA LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

Praca ALTRA LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

    ALTRA LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć z uczniami według podstawy programowej, realizowanie funkcji wychowawczej oraz opiekuńczej, wspieranie uczniów w rozwoju.

      wymiar czasu pracy:
      1h tygodniowo
      Praca w godzinach ustalonych w grafiku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: kwalifikacje do nauczania techniki w szkole podstawowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 60 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

    • pełny etat

      Praca w autorskiej szkole bazującej na alternatywnych nurtach edukacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, umiejętności pracy w zespole
      • Inne wymagania: Pasja i zaangażowanie w rozwój i kształcenie dzieci, znajomość lub cheć poznania nurtów pedagogiki alternatywnej, komunikatywność, pogodne nastawienie do dzieci, kadry i rodziców, pozytywna energie i kreatywność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy, zaangażowanie w życie szkoły

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jelczu-Laskowicach