Czy to Twoja firma?

SHELOVET sp. z o.o. praca

Cieszyn

Jesteśmy SHELOVET – miejscem, gdzie pasja do mody spotyka się z miłością do wygody i stylu. Nasza historia zaczęła się od otwarcia pierwszego sklepu internetowego, który szybko stał się ulubionym miejscem zakupów dla miłośników obuwia. Z czasem, nasz asortyment rozszerzyliśmy o obuwie męskie, dziecięce oraz torebki, a nasze produkty zaczęły zdobywać serca klientów nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności – nasze produkty docierają do klientów w 31 krajach, a nasze e-sklepy działają nie tylko w Polsce, ale również w Czechach i na Słowacji. To dla nas dowód na to, że dobra jakość i przemyślany design nie mają granic.

Nasze sukcesy na rynku potwierdzają prestiżowe rankingi – z dumą zajmujemy czołowe pozycje na Opineo.pl i Money.pl, co świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. To zaufanie jest dla nas najważniejsze, dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój technologiczny. Wdrożenie systemu ERP Streamsoft było kamieniem milowym w naszej historii, pozwalającym na jeszcze lepszą integrację procesów sprzedażowych i obsługę klienta na najwyższym poziomie.

W SHELOVET każdy znajdzie coś dla siebie – oferujemy szeroki wybór obuwia i akcesoriów, które łączą w sobie nowoczesny design i komfort użytkowania. Jesteśmy przekonani, że moda powinna być dostępna dla każdego, dlatego nasze ceny są przystępne, a oferta premium spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do świata Shelovet, gdzie każdy krok staje się wyrazem indywidualnego stylu. Razem tworzymy modę, która inspiruje i pozwala wyrazić siebie. Dołącz do nas i poczuj radość z zakupów, które są tak proste i przyjemne, jak to tylko możliwe.

SHELOVET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy SHELOVET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SHELOVET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SHELOVET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
SHELOVET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Warszawa
  3. Wielun
  4. Łódź
  5. Bielsko-Biała
  6. Kęty
  7. Kędzierzyn-Koźle
  8. Poznań
  9. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SHELOVET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. klientów kluczowych

    • Kończyce Wielkie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami,

      • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

      • Negocjowanie warunków współpracy,

      • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku,

      • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów,

      • Raportowanie.

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy biurowej (preferowane w zakresie sprzedaży / wsparcia sprzedaży / obsługi klienta)

      • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację z klientem w mowie i piśmie (warunek konieczny)

      • Dobra znajomość MS Office

      • Wysokie zdolności komunikacyjne (kontakt z klientem)

      • Umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów

      • Mile widziane doświadczenie w e-commerce

      Oferujemy

      • Realizację innowacyjnych projektów i możliwość korzystania z najnowszych narzędzi,

      • Twórczą atmosferę w pracy i zespół, który będzie Cię wspierał,

      • Stabilne zatrudnienie - na umowę o pracę i pełen etat.

Pracodawcy w Cieszynie