PZ Stettin TeamWork Aurelia Piotrowska

Czy to Twoja firma?

PZ Stettin TeamWork Aurelia Piotrowska praca

Szczecin

Witaj, jestem Aurelia Piotrowska, założycielka PZ Stettin TeamWork. Nasza podróż rozpoczęła się 13 listopada 2012 roku w malowniczym Szczecinie. Od tego czasu nieustannie dążymy do doskonałości, oferując specjalistyczne usługi w zakresie spawania tworzyw sztucznych, które znajdują zastosowanie w branżach elektrycznej, chemicznej oraz w procesach uzdatniania wody.

Nasza firma to coś więcej niż tylko usługi – to zespół ludzi, których pasją jest tworzenie rozwiązań, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Rozwijamy się nieprzerwanie, wprowadzając innowacje i podnosząc poziom świadczonych przez nas usług. Jesteśmy dumni, że nasza praca przekłada się na sukcesy naszych klientów zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej – w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Belgii oraz Holandii.

Rozumiemy, jak ważna jest dyscyplina prawna i znajomość przepisów w różnych krajach, dlatego kładziemy na to szczególny nacisk, aby zapewnić naszym klientom spokój ducha i pewność, że wszystko jest zrobione zgodnie z najwyższymi standardami.

Ale nasza oferta to nie tylko usługi techniczne. Zajmujemy się również rekrutacją i selekcją pracowników, oferując wsparcie w dziedzinie pracy tymczasowej. Rozumiemy wyzwania rynku pracy i staramy się być mostem łączącym firmy z najlepszymi talentami.

W PZ Stettin TeamWork wierzymy, że klucz do sukcesu leży w ciągłym rozwoju i doskonaleniu. Dlatego każdego dnia pracujemy na to, by być lepszym partnerem dla naszych klientów i stworzyć środowisko, w którym każdy czuje się doceniony i ważny.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej rodziny zadowolonych klientów i pracowników. Razem możemy osiągnąć więcej!

PZ Stettin TeamWork Aurelia Piotrowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PZ Stettin TeamWork Aurelia Piotrowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PZ Stettin TeamWork Aurelia Piotrowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PZ Stettin TeamWork Aurelia Piotrowska

Siedziba główna

PZ Stettin TeamWork Aurelia Piotrowska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Szczecin
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PZ Stettin TeamWork Aurelia Piotrowska - oferty archiwalne

  • Hydraulik

    • Niemcy
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Woda kanalizacja,
      • centralne ogrzewanie ,
      • kanalizacja w żeliwie na mufy skręcana
      • woda stal węglowa zaciskowa i aluplex,
      • ogrzewanie miedź i stal zaciskowa,
      • biały montaż,

      Wymagania

      • własna dzialalność gospodarcza
      • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

      Oferujemy

      • zakwaterowanie ( koszt zakwaterowania pokrywa pracodawca )
      • dużą ilość godzin pracy
      • pomoc w realizacji formalności związanych z założeniem działalności gospodarczej,uzyskaniem dokumentu A1
      • atrakcyjne wynagrodzenie w walucie EURO - stawka godzinowa w EURO - 21-22€ netto na godzinę
      • ciekawe projekty,
      • możliwość długotrwałej współpracy
      • miłe widziana znajomość języka niemieckiego
  • Spawacz - Niemcy

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz

      • Prace spawalnicze przy elementach plastikowych: rurociągi, zbiorniki, instalacje wentylacyjne
      • Produkcja elementów, systemów rurowych i zbiorników zgodnie ze specyfikacją i rysunkiem technicznym
      • Prace montażowe na terenie Niemiec
      • Inne typowe, profesjonalne działania przygotowawcze i następcze

      Wymagania

      • Szkolenie zawodowe lub roczne doświadczenie w pracy jako spawacz tworzyw sztucznych
      • Umiejętność czytania rysunku technicznego lub izometrycznego

      Oferujemy

      • Bardzo dobre warunki finansowe
      • Organizacja zakwaterowania na miejscu pracy + dodatek finansowy do noclegu
      • Zatrudnianie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
      • Ubezpieczenie w Niemczech
      • 25 dni urlopu zgodnie z niemieckimi przepisami prawa pracy
      • Prawo do niemieckiej emerytury po 5 latach pracy
      • System premiowania w tym także premie za polecenie pracownika, dodatki bożonarodzeniowe
      • Wysokiej jakości wyposażenie narzędziowe i odzieżowe
      • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
      • Wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
      • Ciekawą pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia

Pracodawcy w Szczecinie