Hotel Urbi

Oferty pracy Hotel Urbi

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hotel Urbi

Mapa Hotel Urbi

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Hotel Urbi

Pełna nazwa
H.HOTELS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Źródlana 3A 80-176 Gdańsk
NIP
9571084331
REGON
363945334
KRS
0000607378
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
11.03.2016
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Transport i gospodarka magazynowa

  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.10.Z Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
  • 55.20.Z Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.21.Z Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)
  • 56.29.Z Pozostała usługowa działalność gastronomiczna

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 93.29.Z Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Hotel Urbi

4.7

Na podstawie 641 ocen z Google.

Agnieszka Płachta

"Cichy, spokojny hotel. Można przyjechać o każdej godzinie. Ja byłam ok 22-23 i nie było żadnego problemu. Mały parking ale chyba wystarczający na ilosc gości. Pokój wystarczająco wyposażony łazienka także. Rano śniadanie z wyborem dań."

miesiąc temu

Jacek Świst

Jacek Świst

"Bez zastrzeżeń w swojej kategorii (3 gwiazdki). Miła obsługa, dobre warunki mieszkaniowe, jedzenie bardzo dobre i dużo. Ogólnie bardzo polecam."

tydzień temu

Cezary Witeczek

"W hotelu czysto, pokoje wygłuszone. Obsługa bardzo kompetentna i bardzo miła. Śniadania z dużym wyborem i smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępny parking dla każdego klienta, bez konieczności dodatkowych dopłat."

3 miesiące temu

Arkadio P.

Arkadio P.

"Miałem przyjemność niedawno odwiedzić Hotel Urbi w Gdańsku i chciałem podzielić się moją pozytywną opinią. To miejsce naprawdę zachwyciło mnie wspaniałą atmosferą, pysznymi śniadaniami i wyjątkową obsługą. Atmosfera w Hotelu Urbi jest niezwykle przytulna i relaksująca. Od momentu, gdy wkroczyłem do holu, poczułem się jak w domu. Wystrój wnętrz jest elegancki i przyjemny dla oka, co tylko zwiększa komfort pobytu. Śniadania w hotelowej restauracji są absolutnie przepyszne. Wielki wybór potraw pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie, bez względu na preferencje kulinarne. Świeże składniki i starannie przygotowane dania sprawiły, że każde śniadanie było prawdziwym rarytasem. Chciałbym także wyrazić ogromną wdzięczność dla Pani Anny. Jej kompetencja i sympatyczna osobowość naprawdę wyróżniają się. Zawsze była gotowa pomóc i udzielić informacji na temat okolicznych atrakcji czy miejsc do odwiedzenia. Jej zaangażowanie sprawiło, że pobyt w Hotelu Urbi był jeszcze bardziej przyjemny. Podsumowując, Hotel Urbi w Gdańsku to doskonałe miejsce na pobyt. Wspaniała atmosfera, pyszne śniadania i serdeczna obsługa sprawiają, że chętnie wrócę tam przy najbliższej okazji. Polecam to miejsce każdemu, kto poszukuje komfortowego i przyjaznego hotelu w Gdańsku."

4 miesiące temu

Joanna Siwicka

"Pokoje przytulne , bardzo czyste . Pyszne śniadania , duży wybór jedzenia. Wyjątkowo miły personel . Jesteśmy tutaj gośćmi kolejny raz i na pewno będziemy tu wracać."

4 tygodnie temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Hotel Urbi
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Hotel Urbi - oferty archiwalne

  • Praca w recepcji hotelowej

    Hotel Urbi
    • Gdańsk
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie rezerwacji i rejestracja gości hotelowych, obsługa systemu rezerwacji – zmiany nocne od 20:00 do 7:00

      Wymagania

      - komunikatywna znajomość języka polskiego w mowie, piśmie i czytaniu (min. B2),

      - znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu podstawowym (A1/A2)

      - łatwość nawiązywania kontaktu z gośćmi,

      - staranność, sumienność,

      - mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu rezerwacji hotelowej lub gotowość do przyuczenia

      Oferujemy

      - atrakcyjne stawki godzinowe (15 – 20 zł netto/godzinę)

      - umowę zlecenie,

      - elastyczny grafik pracy,

      - przyuczenie stanowiskowe,

      - posiłek pracowniczy (śniadanie).

Pracodawcy w Gdańsku