Czy to Twoja firma?

Pracownia Psychologiczna praca

Tarnobrzeg

Jesteśmy Pracownią Psychologiczną z Tarnobrzega, miejscem, gdzie nauka spotyka się z troską o zdrowie psychiczne. Od 2015 roku z pasją zajmujemy się diagnostyką psychologiczną, skupiając nasze usługi na orzecznictwie psychologicznym w sektorze transportu oraz medycyny pracy. Nasza oferta to nie tylko badania kierowców i operatorów sprzętu zmechanizowanego, ale również wsparcie dla osób wykonujących prace na wysokościach, a także konsultacje, terapie oraz szkolenia i warsztaty psychologiczne.

Rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie rzetelności i precyzji w naszej pracy, dlatego wyposażyliśmy naszą pracownię w specjalistyczny sprzęt oraz testy rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. To dzięki nim możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych usług.

Chociaż nie możemy się pochwalić długą historią, to od momentu naszego powstania nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, że nasza pracownia, choć niewielka, jest miejscem, gdzie każdy pracownik ma realny wpływ na rozwój i kształt naszych usług. Współpracujemy z lekarzem orzecznikiem, co pozwala naszym klientom na załatwienie wszystkich formalności w jednym miejscu i czasie.

Nasze usługi są odpowiedzią na potrzeby współczesnego rynku pracy, gdzie bezpieczeństwo i zdrowie psychiczne pracowników stają się priorytetem. Dzięki naszemu specjalistycznemu sprzętowi oraz doświadczeniu, jesteśmy w stanie zapewnić unikalną wartość, która wyróżnia nas na tle konkurencji.

W Pracowni Psychologicznej w Tarnobrzegu każdy klient jest dla nas ważny, a jego dobrostan jest naszym priorytetem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – jesteśmy tutaj, aby wspierać i pomagać.

Pracownia Psychologiczna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psycholog Tarnobrzeg
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Pracownia Psychologiczna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pracownia Psychologiczna

Mapa Pracownia Psychologiczna

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Pracownia Psychologiczna
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Tarnobrzeg
  2. Bielsko-Biała
  3. Pruszków
  4. Warszawa
  5. Wrocław
  6. Stalowa Wola
  7. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Pracownia Psychologiczna - oferty archiwalne

  • Praca dla psychologa

    • Tarnobrzeg
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • W związku z dynamicznym rozwojem Pracownia Psychologiczna Przestrzeń Zmiany w Tarnobrzegu, poszukuje psychologa do pracy w niepełnym wymiarze godzin.

      Zakres obowiązków: prowadzenie konsultacji psychologicznych osób dorosłych i/lub, terapia dzieci i młodzieży.

      Wymagania: posiadanie dyplomu mgr psychologa, doświadczenie w pracy zawodowej

      Oferujemy:

      - Umowę b2b lub zlecenie

      - Stawkę 60 zł brutto/sesja

      - Przytulne i komfortowe miejsce pracy

      - Interwizje koleżeńską

      - Możliwość rozwoju

      - Pracę w zespole specjalistów

      - Pracę w godzinach popołudniowych (Ilość i czas pracy do ustalenia. Preferowany min. jeden dzień w godzinach 14:00-20:00)

      Dlaczego My?

      Jesteśmy zespołem, który stałe się powiększa i rozwija. Zespołem, który przychodzi do pracy z uśmiechem i wychodzi z satysfakcją. Oprócz terapii indywidualnej prowadzimy również zajęcia dodatkowe dla dzieci, warsztaty rozwojowe dla rodziców czy angażujemy się w różne akcje społeczne. Jeżeli tylko chcesz, masz pomysł, co chciałabyś jeszcze zrobić to jesteśmy na to otwarci. Chcesz skupić się wyłącznie na pracy gabinetowej? To też jest ekstra. W Pracowni dbamy również o osobistą markę (nazwisko) każdego specjalisty. Wierzymy, że sam wiesz jakie masz kompetencje i z kim najchętniej, najlepiej Ci pracować, dlatego to Ty wybierasz z jaka grupą odbiorców chcesz pracować. (Dzieci, dorośli itp.) Zapraszamy Cię do Przestrzeni Zmiany - miejsca z pasją i zaangażowaniem.

      Chcesz poznać nas bliżej?

      Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na kontakt@tarnobrzeg-psycholog.pl

      Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń!

      Daria Witoń - 792 349 310

      Magdalena Krzyżanowska - 532181844

      Zakres obowiązków

      Prowadzenie konsultacji psychologicznych osób dorosłych i/lub, terapia dzieci i młodzieży.

      Wymagania

      - dyplom magistra psychologa

      Oferujemy

Pracodawcy w Tarnobrzegu