Michał Sikora eMeS

Czy to Twoja firma?

Michał Sikora eMeS praca

Zamienie

Od momentu naszego debiutu na rynku w sierpniu 2013 roku, eMeS Michał Sikora stał się synonimem kompleksowej obsługi w dziedzinie podróży służbowych i szeroko pojętej turystyki. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, skąd z pasją i zaangażowaniem tworzymy oferty, które odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana. Specjalizujemy się w organizacji turystyki, oferując nie tylko zakwaterowanie w hotelach i obiektach noclegowych, ale również pełne wsparcie w zakresie gastronomii – od restauracji po catering i inne usługi gastronomiczne. Rozumiemy, jak ważne jest, aby każda podróż służbowa była nie tylko efektywna, ale i przyjemna, dlatego dbamy o każdy detal – od wygodnego miejsca pobytu po wyśmienite posiłki.

Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do podróży służbowych. Nasza działalność obejmuje również szeroko pojętą edukację – zarówno sportową, jak i artystyczną, co pozwala nam wpływać na rozwój osobisty i zawodowy naszych klientów. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferujemy usługi związane z poprawą kondycji fizycznej, co jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie zdrowym stylem życia.

Jesteśmy firmą, która stawia na indywidualne podejście do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę, że zaufanie, które nam obdarzają, jest fundamentem naszej działalności. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać ich oczekiwaniom i zapewnić usługi na najwyższym poziomie.

W naszej pracy kierujemy się pasją do podróży i odkrywania nowych możliwości. Chcemy, aby każda usługa była nie tylko transakcją, ale przede wszystkim doświadczeniem, które pozostanie w pamięci naszych klientów na długo. Nasz zespół to grupa profesjonalistów, którzy każdego dnia pracują z zaangażowaniem, aby eMeS Michał Sikora był synonimem jakości i niezawodności w branży turystycznej.

Zapraszamy do współpracy i doświadczenia wyjątkowości naszych usług, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Razem możemy stworzyć podróż, która będzie nie tylko obowiązkiem służbowym, ale również niezapomnianą przygodą.

Michał Sikora eMeS najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Zamienie
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Michał Sikora eMeS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Michał Sikora eMeS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Praca sezonowa w Lodziarni

    JACEK GUTOWSKI "LEMON ART"
    • Pruszków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 300-5 000 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa
  • Doradca motoryzacyjny

    Wirtualny Salon Samochodowy - Kingsman Sp. z o.o
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • 5 000-16 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Handlowiec/Sprzedawca

    ANDRZEJ BEDNAREK HUSAR-LIFT
    • Warszawa
    • rekrutacja zdalna
    Polecana
    Dodana

Mapa Michał Sikora eMeS

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Michał Sikora eMeS - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Odżywiania i Suplementacji - freelance/Specjalista

    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • dodatkowa/dorywcza
    • praca zdalna
    • Czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl działać i tworzyć swój biznes w branży zdrowego stylu życia?

      Jak obecnie wiemy, wg. WHO mamy pandemię otyłości i chorób cywilizacyjnych związanych ze złym style życia i ta tendencja jest widoczna również w Polsce. Na rynku obserwuje się trend rozwoju branży wellness i okazuje się, że najlepiej sprawdzają się osoby, które same mają doświadczenie w zadbaniu o swoją sylwetkę.

      I takich osób właśnie szukam! Czyli osób, chcących działać w branży zdrowego stylu życia, jak również czerpać korzyści finansowe z wykonanej pracy! Zapraszam Cię do rozwoju w FIT BIZNES START UPie!

      W skrócie:
      Projekt opiera się o pozyskiwanie oraz sprzedaż do nowych klientów programów odżywczych, dzięki którym klienci osiągają swoje cele sylwetkowe!

      Zakres obowiązków

      A Twoje obowiązki to:

      • rozwój swojej marki na portalach takich jak Facebook, Instagram, Tik Tok i inne,
      • budowanie własnej bazy kontaktów, ponieważ Twoja „Baza Kontaktów” to skarb, który jak jest uzupełniany codziennie da Ci stabilny rozwój Twojego biznesu,
      • aktywne, samodzielne pozyskiwanie klientów, poprzez social media, blog, grupy zainteresowań, rekomendacje, itp.,
      • budowanie długoterminowych relacji z klientami poprzez kolejne kroki w przygotowanym systemie edukacji.

      Wymagania

      Wystarczy, że jesteś osobą:

      • otwartą na innych ludzi, lubisz nawiązywać nowe znajomości i budować relacje, ciekawi cię rozwój, adaptujesz się do zmiennych warunków pracy,
      • lubisz wyzwania związane z pracą, podnosisz poprzeczkę dla samego siebie,
      • która z wyprzedzeniem planuje swój dzień i lubi być osadzona w czasie,
      • która z łatwością wyraża swoje myśli, jak i dostosowuje się do rozmówcy,
      • która ma minimum 3 godziny dziennie czasu wolnego,
      • lubiącą sprzedaż oraz doradztwo w zakresie produktów lub usług,
      • która ma podstawowe umiejętności pracy przez aplikacje: Facebook, Instagram, Messenger
To prawdopodobnie właśnie Ciebie szukam!

      Oferujemy

      W modelu, który oferuję otrzymasz:

      • kontrakt, min. roczny,
      • bezpośredni dostęp do szkoleń z zakresu odżywiania, biologi człowieka, suplementacji oraz rozwoju w Fit biznesie,
      • FIT Biznes Coacha, który pomoże Ci na każdym etapie rozwoju,
      • możliwość pozyskania wiedzy od praktyków oraz specjalistów nie tylko z Polski, ale i zza granicy,
      • nienormowany czas pracy - to Ty zarządzasz swoim grafikiem,
      • niezależność w Twoim działaniu - od Ciebie będzie zależeć na ile się zaangażujesz. Jesteś własnym szefem :)
      • możliwość działania na dodatkowo lub w pełnym wymiarze godzin,
      • możliwość uzyskiwania dochodów z kilku źródeł aktywnych oraz prowizji,
      • możliwość pracy z miejsca, jakie Ci się podoba, ponieważ działamy on-line i off-line,
      • A jeśli myślisz o posiadaniu własnego zespołu, możesz go stworzyć! Dzięki systemowi dowiesz się jak zrobić to krok po kroku!