Czy to Twoja firma?

ALKAZ PLASTICS SPÓŁKA AKCYJNA praca

Olsztyn
Od 1993 roku ALKAZ Plastics jest dumny z bycia liderem w produkcji innowacyjnych form wtryskowych oraz wtrysku ciśnieniowego tworzyw sztucznych, służących różnorodnym branżom, od motoryzacyjnej po elektrotechniczną. Nasza siedziba w Olsztynie to serce, z którego wypływa fachowa obsługa, elastyczność i niezmiennie wysoka jakość produktów, co potwierdza certyfikat ISO 9001:2015. Z nowoczesnym parkiem maszynowym i doświadczoną kadrą inżynierską, jesteśmy gotowi na każde wyzwanie, oferując zarówno standardowe rozwiązania, jak i te najbardziej skomplikowane. Nasza oferta obejmuje formy prototypowe, wielogniazdowe, familijne oraz kompleksowe analizy technologiczne, co czyni nas nie tylko wykonawcą, ale także partnerem w rozwoju projektów naszych klientów. Rozwijamy sieć odbiorców zagranicznych, co świadczy o naszym stabilnym położeniu na rynku międzynarodowym. W ALKAZ Plastics wierzymy, że nasza praca to nie tylko procesy produkcyjne, ale przede wszystkim ludzie – ich pasja, zaangażowanie i ciągłe dążenie do doskonałości.
ALKAZ PLASTICS SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna serwis / montaż badania i rozwój zarządzanie / dyrekcja księgowość / ekonomia

Oferty pracy ALKAZ PLASTICS SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALKAZ PLASTICS SPÓŁKA AKCYJNA

Mapa ALKAZ PLASTICS SPÓŁKA AKCYJNA

ALKAZ Sp. z o.o. Sp. k.

ALKAZ Plastics S.A.

ALKAZ PLASTICS SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ALKAZ PLASTICS SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Technolog w branży tworzyw sztucznych

    ALKAZ PLASTICS SPÓŁKA AKCYJNA
    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie pełnej dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń, odbiór maszyn oraz form,tworzenie planów przeglądów i konserwacji maszyn oraz urządzeń, analiza przyczyn awarii i wdrożenie działań korygujących, znajomość programu dFlex oraz ZW3D

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: Budowa Maszyn, Zarządzanie Jakością
      • Inne wymagania: doświadczenie wymagane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Ustawiacz wtryskarek

    • Olsztyn

      Określanie i zmiana parametrów maszyny. Wstrzymanie lub zatrzymanie produkcji. Ustawianie parametrów maszyny zgodnie z wytycznymi. Określanie parametrów procesu dla nowych wyrobów. Modyfikacja parametrów maszyny. Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej w określonym zakresie. Kontrola wyrobów w trakcie procesu produkcji. Instruowanie operatorów dotyczące obsługi maszyny i produkcji wyrobu. Rozwiązywanie problemów wynikających m. in. Z awarii maszyny, tworzywa itp. Naprawa awarii maszyn w zakresie możliwym do realizacji. Dopuszczanie formy do produkcji po naprawie. Komunikowanie informacji potrzebnych dla realizacji pozostałych procesów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, techniczne
      • Inne wymagania: Wymagana umiejętność obsługi wtryskarki, znajomość procesu wtrysku tworzyw sztucznych, znajomość i umiejętność obsługi peryferii hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych.

      Oferujemy

Pracodawcy w Olsztynie