Czy to Twoja firma?

MB AEROSPACE RZESZÓW sp. z o.o. praca

Rzeszów

Jako MB Aerospace Rzeszów, jesteśmy dumni, że możemy przedstawić naszą historię i to, co nas wyróżnia w przemyśle lotniczym. Od naszych skromnych początków w 2003 roku, wyrosliśmy na lidera w produkcji zaawansowanych komponentów dla silników lotniczych, zdobywając uznanie na całym świecie.

Nasza specjalność to krytyczne obudowy silników, ramy strukturalne oraz kluczowy sprzęt obrotowy, takie jak uszczelki, osłony i kołnierze. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać produkty, które są synonimem jakości i precyzji. To właśnie te cechy sprawiły, że klienci światowej klasy obdarzyli nas zaufaniem, czyniąc nas dostawcą numer jeden.

Nasze korzenie sięgają Rzeszowa, serca środkowoeuropejskiego klastra lotniczego, gdzie nasza firma rozpoczęła działalność jako bezpośredni zakład produkcyjny OEM. Dziś, zatrudniając między 201 a 500 pracowników, jesteśmy nie tylko integralną częścią lokalnej społeczności, ale i globalnego rynku, z oddziałami w USA, Szkocji, Anglii, Polsce i na Tajwanie.

Innowacja i jakość to fundamenty naszej działalności. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, w tym obróbkę cieplną, lutowanie w próżni, nawęglanie próżniowe, niklowanie selektywne, napylanie plazmowe i naddźwiękowe oraz metodą „Cold Spray”. Nasze akredytacje NADCAP w zakresie obróbki cieplnej, lutowania i nakładania powłok są świadectwem naszego zaangażowania w utrzymanie najwyższych standardów.

Jesteśmy organizacją, która nieustannie dąży do doskonałości, oferując kompleksową obróbkę mechaniczną komponentów i specjalizując się we wdrożeniach nowych produktów. Nasze dedykowane linie produkcyjne wykorzystują najlepsze praktyki branżowe, co daje nam przewagę konkurencyjną i pozwala na dostarczanie produktów najwyższej klasy.

Nasza kultura organizacyjna opiera się na wartościach i normach, które są dla nas kluczowe. Dzięki temu tworzymy środowisko, w którym każdy pracownik czuje się ważny i doceniany, a nasze produkty są synonimem niezawodności i innowacyjności.

W MB Aerospace Rzeszów, jesteśmy ponadto zaangażowani w zapewnienie bezpieczeństwa i jakości. Nasza dedykowana organizacja MB Aerospace Engineering Services świadczy usługi inżynieryjne i zapewnia wsparcie w centrach operacyjnych Grupy MB Aerospace, co pozwala nam nie tylko spełniać, ale i przekraczać oczekiwania naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszej historii, naszych osiągnięć i tego, jak nasze produkty i usługi przyczyniają się do rozwoju przemysłu lotniczego. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

MB AEROSPACE RZESZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport produkcja / przemysł obsługa klienta / call center

Oferty pracy MB AEROSPACE RZESZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MB AEROSPACE RZESZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MB AEROSPACE RZESZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

MB AEROSPACE RZESZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MB AEROSPACE RZESZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator cnc możliwość zatrudnienia obywateli ukrainy

    MB AEROSPACE RZESZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Ustawienie i przygotowanie maszyn do wykonywania zadań produkcyjnych ​
      Wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z rysunkiem technicznym
      Zakładanie narzędzi, wprowadzanie korekt narzędziowych
      Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz jakość produkowanych detali
      Zgłaszanie przełożonemu zapotrzebowania na materiały nieprodukcyjne
      Przegląd legalizacji oprzyrządowania i wskaźników obrabiarek

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ POSŁUGIWANIA SIĘ PRZYRZĄDAMI KONTROLNO-POMIAROWYMI, ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie