Czy to Twoja firma?

Grupa EPX Paweł Matera praca

Pustków

Witajcie w świecie Grupy EPX Paweł Matera, gdzie innowacja i radość dziecięcej zabawy łączą się, tworząc wyjątkowe miejsca pełne śmiechu i energii. Od 2009 roku z pasją tworzymy certyfikowane urządzenia zabawowe, które zdobią publiczne place zabaw, zarówno w naszym pięknym kraju, jak i poza jego granicami.

Nasza misja jest prosta, lecz jakże ważna – dostarczamy placów zabaw, które nie tylko bawią, ale również są bezpieczne i trwałe. Dzieci są naszą inspiracją, a ich uśmiechy są najlepszym dowodem na to, że nasza praca ma sens. Każdy projekt realizujemy terminowo i z pełnym profesjonalizmem, bo wiemy, że nie ma nic cenniejszego niż czas spędzony na radosnej zabawie.

Nasze produkty to połączenie tradycji z nowoczesnością. Wykorzystujemy drewno robinii, cenione za swoje naturalne piękno i wytrzymałość, które idealnie wpisuje się w ekologiczne wartości naszych klientów. Dodatkowo, niektóre z naszych urządzeń wyposażone są w panele fotowoltaiczne, co podkreśla nasze zaangażowanie w tworzenie przestrzeni przyjaznych środowisku i innowacyjnych rozwiązań.

W naszej ofercie znajdziecie zestawy zabawowe z najnowszej serii 2023, które zachwycają swoją różnorodnością i możliwościami. Seria AQUA przeniesie Was w podwodny świat pełen przygód, a elementy z linii ROBINIA AKACJOWA ECO dostarczą niezapomnianych wrażeń z huśtawek, zjeżdżalni, czy miejsc do wspinaczki. Dla nas ważne jest, aby każde dziecko znalazło coś dla siebie, dlatego oferujemy również zestawy integracyjne, które są dostępne dla wszystkich maluchów.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty przekraczają granice, docierając do dzieci na całym świecie. Nasza obecność na rynku międzynarodowym to dowód na to, że jakość i bezpieczeństwo, które oferujemy, są cenione na każdej szerokości geograficznej.

W Grupie EPX Paweł Matera każdy dzień to nowa historia sukcesu, pisana dzięki zaufaniu naszych klientów i ciężkiej pracy całego zespołu. Zapraszamy Was do współtworzenia tych historii, wybierając nasze produkty, które są gwarancją niezapomnianych chwil i bezpiecznej zabawy dla najmłodszych. Razem możemy stworzyć miejsca, gdzie dziecięca wyobraźnia nie zna granic.

Grupa EPX Paweł Matera najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy Grupa EPX Paweł Matera

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Grupa EPX Paweł Matera

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Grupa EPX Paweł Matera

Siedziba główna

Grupa EPX Paweł Matera poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Grupa EPX Paweł Matera
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Dębica
  2. Mielec
  3. Bielsko-Biała
  4. Warszawa
  5. Kraków
  6. Bydgoszcz
  7. Chełm
  8. Nisko

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Grupa EPX Paweł Matera - oferty archiwalne

  • Spawacz/ślusarz

    • Pustków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      MONTAŻ I SPAWANIE KONSTRUKCJI STALOWYCH.
      CIĘCIE I SZLIFOWANIE ELEMENTÓW STALOWYCH.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
      • Inne wymagania: MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA SPAWALNICZE MIG ORAZ UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKU TECHNICZNEGO MILE WIDZIANE : -DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE UZALEŻNIONE OD DOŚWIADCZENIA I UMIEJĘTNOŚCI
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik ogólnobudowlany

    • Pustków

      PRACE OGÓLNOBUDOWLANE PRZY MONTAŻU KONSTRUKCJI STALOWYCH I DREWNIANYCH.
      MOŻLIWA PRACA W DELEGACJI.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI ELEKTRONARZĘDZI. DYSPOZYCYJNOŚĆ , CHĘCI DO PRACY.

      Oferujemy

Pracodawcy w Pustkowie