Czy to Twoja firma?

PLASTBUD sp. z o.o. praca

Pustków

Od ponad dwóch dekad PLASTBUD jest synonimem innowacji i jakości w branży stolarki okiennej PVC oraz produkcji past pigmentowych i żywic. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej Bochni, skąd nasze produkty trafiają do klientów w Polsce oraz na całym kontynencie europejskim, zdobywając uznanie w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Szwecji, Czechach i innych krajach.

Jesteśmy dumni z tego, że nasz zespół, liczący około 70 wykwalifikowanych pracowników, jest sercem firmy. To dzięki ich zaangażowaniu i wiedzy, PLASTBUD utrzymuje pozycję lidera na rynku okien PCV. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, takimi jak Aluplast, Winkhaus, ROTO, GLASSOLUTIONS, HOPPE, co pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości.

Nasze okna z innowacyjnymi szybami ECLAZ to przykład naszego zaangażowania w rozwój i wprowadzanie nowych technologii. Rozwijamy nasze laboratorium i bazę produkcyjną, prowadząc prace badawczo-rozwojowe, które pozwalają nam wyznaczać nowe standardy w branży.

Zdajemy sobie sprawę, że jakość to nie tylko doskonały produkt, ale również certyfikaty i systemy zarządzania, które potwierdzają nasze kompetencje. Dlatego z dumą posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 oraz wyróżnienia takie jak Lider Nowoczesnych Technologii, Przejrzysta Firma oraz Certyfikat Wiarygodności.

Nasze usługi to nie tylko sprzedaż, ale również fachowe doradztwo i wsparcie techniczne, które świadczymy z myślą o naszych klientach. Rozumiemy, że każdy projekt jest unikatowy, dlatego oferujemy indywidualne podejście i możliwość produkcji wyrobów pod marką własną klienta.

Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija, korzystając z dotacji unijnych i wsparcia z PARP. Nasze dynamiczne wzrosty zostały wielokrotnie docenione w formie nagród i certyfikatów, co świadczy o naszej stabilności finansowej i zaufaniu, jakim darzą nas partnerzy biznesowi.

W PLASTBUD wierzymy, że nasza przewaga konkurencyjna to połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produkcyjnych z indywidualnym podejściem do potrzeb każdego klienta. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali naszej marce i doświadczeniu.

PLASTBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PLASTBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca PLASTBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Mechanik

    PLASTBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Pustków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Mechanik przemysłowy/ Ślusarz maszynowy!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Mechanik samochodowy

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    Dodana
  • Mechanik

    Emtor Sp. z o. o.
    • Mielec
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana

Mapa PLASTBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

PLASTBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Dębica

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PLASTBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Młodszy specjalista do spraw sprzedaży

    • Pustków
    • Zakres obowiązków

      Młodszy specjalista do spraw sprzedaży
      -sporządzanie ofert
      -obsługa zamówień
      -wystawiane faktur
      -nadzór nad płatnościami

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: CHEMIA
      • Inne wymagania: MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, UKRAIŃSKIEGO LUB ROSYJSKIEGO OBSŁUGA KOMPUTERA, KOMUNIKATYWNOŚĆ, KREATYWNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W GRUPIE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +PREMIE, DODATKI UZNANIOWE
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pustkowie