Czy to Twoja firma?

Naczelna Izba Lekarska praca

Warszawa

Jesteśmy Naczelną Izbą Lekarską, strażnikiem standardów etycznych i zawodowych w polskiej medycynie. Nasze korzenie sięgają początków XVII wieku, kiedy to w Gdańsku zrodziła się pierwsza polska organizacja samorządowa lekarzy. Po burzliwych latach historii, w odrodzonej Polsce w 1921 roku, a następnie ponownie w 1989 roku, ustanowiliśmy solidne fundamenty dla współczesnego samorządu lekarskiego. Z dumą kontynuujemy misję zapewniania najwyższej jakości opieki zdrowotnej, będąc głosem i opoką dla lekarzy oraz lekarzy dentystów.

Nasza siedziba w Warszawie jest sercem organizacji, która zatrudnia ponad pięćdziesięciu specjalistów. Dzięki nim nadzorujemy należyte wykonywanie zawodów medycznych, prowadzimy postępowania w przedmiocie odpowiedzialności zawodowej, przyznajemy prawo wykonywania zawodu oraz dbamy o to, aby rejestr lekarzy i lekarzy dentystów był zawsze aktualny i wiarygodny.

Jako Naczelna Izba Lekarska, stawiamy na współpracę i doskonalenie zawodowe. Wspieramy naszych członków w ciągłym rozwoju, dbając o to, aby ich praca była zawsze sumienna i zgodna z najnowszą wiedzą medyczną. Reprezentujemy interesy lekarzy i lekarzy dentystów z pasją i zaangażowaniem, które są odzwierciedleniem naszej długiej i bogatej tradycji.

Mimo że nie możemy podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, zapewniamy, że jakość i innowacyjność są dla nas priorytetem. Nasza historia i doświadczenie są fundamentem, na którym budujemy przyszłość polskiej opieki zdrowotnej. Zapraszamy do współtworzenia tej historii razem z nami.

Naczelna Izba Lekarska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka) sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Naczelna Izba Lekarska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Naczelna Izba Lekarska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Naczelna Izba Lekarska

Siedziba główna

Naczelna Izba Lekarska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Naczelna Izba Lekarska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Naczelna Izba Lekarska - oferty archiwalne

  • Młodszy specjalista ds. organizacji szkoleń

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • organizowanie i koordynacja przebiegu szkoleń zarówno online jak i stacjonarnych,
      • prace administracyjne związane z realizacją szkoleń,
      • przygotowywanie i analizowanie raportów po szkoleniach,
      • współpraca z trenerami i pomoc w przygotowaniu materiałów szkoleniowych,
      • wdrażanie nowych rozwiązań
      • prace bieżące w zespole

      Wymagania

      • zdolności organizacyjnych,
      • dokładności i staranności w wykonywaniu swoich obowiązków,
      • umiejętności pracy w zespole,
      • komunikatywności i umiejętności nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi,
      • dobrej znajomości MS Office, zwłaszcza Exel,
      • znajomości programów do analiz danych i obliczeń statystycznych.

      Oferujemy

      • wsparcie i pomoc w bieżącej pracy
      • kompleksowe wdrożenie,
      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • pracę w przyjaznej atmosferze,
      • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz Karty MultiSport,
      • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
      • spotkania integracyjne,
      • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy,

Pracodawcy w Warszawie