Czy to Twoja firma?

Restauracja Maltańska Marianna Bączyk Piotr Bączyk sp. j. praca

Poznań

Od ponad trzech dekad Restauracja Maltańska tętni życiem w sercu Poznania, serwując naszym gościom to, co w polskiej kuchni najlepsze. Nasza historia sięga roku 1985, kiedy to z pasji do smaków i tradycji narodziło się miejsce, które dziś z dumą nazywamy swoim. Specjalizujemy się w tradycyjnych daniach polskiej kuchni, które przygotowujemy z troską o każdy szczegół, czerpiąc inspiracje z bogactwa staropolskich przepisów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko domowe wypieki, ale również potrawy z ryb, orientalne i śródziemnomorskie smaki. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto przekroczy próg naszej restauracji, poczuje się jak w domu, dzięki rodzinnej atmosferze i przyjaznej obsłudze, które są dla nas fundamentem.

Rozumiemy, jak ważne są wyjątkowe momenty w życiu, dlatego z radością organizujemy imprezy okolicznościowe, takie jak przyjęcia po chrzcinach i komunii, wesela, stypy, a także wieczorki taneczne, zabawy karnawałowe, urodziny czy imprezy integracyjne. Nasza duża, klimatyzowana sala weselna jest idealnym miejscem na te niezapomniane chwile, a doświadczenie naszych kelnerów i wyjątkowe umiejętności szefa kuchni gwarantują, że każde przyjęcie będzie wyjątkowe.

Nie zapominamy również o potrzebach biznesowych naszych klientów, oferując posiłki abonamentowe dla firm oraz kompleksowe usługi cateringowe. Dzięki temu, że jesteśmy blisko ludzi i ich codziennych potrzeb, tworzymy ofertę, która jest odpowiedzią na różnorodne oczekiwania naszych gości.

W Restauracji Maltańskiej każdy posiłek to podróż przez smaki i aromaty, które od lat cieszą podniebienia naszych gości. Zapraszamy do wspólnego celebrowania tradycji, smaku i doskonałej jakości, które są dla nas nie tylko wartościami, ale przede wszystkim codzienną praktyką. Do zobaczenia w Restauracji Maltańskiej, gdzie historia spotyka się ze smakiem.

Restauracja Maltańska Marianna Bączyk Piotr Bączyk spółka jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Poznań
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Restauracja Maltańska Marianna Bączyk Piotr Bączyk spółka jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Restauracja Maltańska Marianna Bączyk Piotr Bączyk spółka jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Restauracja Maltańska Marianna Bączyk Piotr Bączyk spółka jawna

Siedziba główna

Restauracja Maltańska Marianna Bączyk Piotr Bączyk spółka jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Restauracja Maltańska Marianna Bączyk Piotr Bączyk spółka jawna - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    Restauracja Maltańska Marianna Bączyk Piotr Bączyk spółka jawna
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pierwsza umowa na okres próbny, wynagrodzenie w tym okresie 20 zł brutto/godzinę.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: doświadczenie zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, kierunek: pomoc kuchenna. Umiejętność gotowania. Mile widziane: znajomość j.polskiego, książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych, własna inicjatywa.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Kucharz

    • Poznań

      Pierwsza umowa na okres próbny, wynagrodzenie w tym okresie 25 zł brutto/godzinę.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: kucharz
      • Inne wymagania: Umiejętność gotowania. Mile widziane: znajomość j.polskiego, książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych, własna inicjatywa.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN

Pracodawcy w Poznaniu