Czy to Twoja firma?

HANSPED TRANSPORT I SPEDYCJA A. HANUSIAK-TATARSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA praca

Katowice
DZIAŁALNOŚĆ POZOSTAŁYCH AGENCJI TRANSPORTOWYCH. SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK.
HANSPED TRANSPORT I SPEDYCJA A. HANUSIAK-TATARSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Katowice
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy HANSPED TRANSPORT I SPEDYCJA A. HANUSIAK-TATARSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HANSPED TRANSPORT I SPEDYCJA A. HANUSIAK-TATARSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca HANSPED TRANSPORT I SPEDYCJA A. HANUSIAK-TATARSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Osoba do pracy biurowej

    HANSPED TRANSPORT I SPEDYCJA A. HANUSIAK-TATARSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      - Wystawianie faktur, kserowanie dokumnetów, wprowadzanie danych do komputera.
      - Zlecenie wykonywanie w godzinach pracy biura: 8:00-16:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Umiejętność obsługi komputera
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 19,70 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na min. 1 rok, z możliwością podpisa

Pracodawcy w Katowicach